Jak se zrodil váš přestup na poslední chvíli?
Od začátku přípravy jsem Ve Vyškově nebyl spokojený a hledali jsme možnosti, kam bych se mohl posunout. Nevyšla mi zkouška v Teplicích, kdy se kluby nedohodly. Postupně se situace vyvíjela a naštěstí se ozvala Vlašim. Neváhal jsem a nabídku vzal.

V jejím dresu jste měl impozantní nástup. Ve Velvarech jste dal hned gól v první minutě, ač jste nakonec vypadli na penalty …
Byl bych raději, kdybych dal gól už v Líšni a pomohl bych ke třem bodům. Jsem rád, že jsem dal branku alespoň v MOL Cupu. Škoda, že jsme nevyhráli.

I proti Opavě jste byl hodně vidět. Sedí vám styl Vlašimi?
Sledoval jsem jí před tím, když jsme proti ní hráli. Její styl se mi hodně líbí. Hraje kombinačně, hodně dopředu. Žádné nakopávané balóny, což mi hodně vyhovuje.

Proti Vlašimi jste odehrál mnoho zápasů. Jaká je jako soupeř?
Jako na soupeře jsme se na ní chystali snad nejvíc ze všech týmů. Hraje hodně kombinačně, má silné hráče a kluky ze Slavie, kteří si mezi sebou rozumí. Vždycky proti ní to bylo hodně o kombinacích. I obranu má dobrou. Proti ní se hrál vždy těžký zápas.

Teď jste na druhé straně. Jak je tomu nyní?
Co jsem si myslel, se mi akorát potvrdilo. Jsou tady kvalitní hráči, kteří hrají na balónu. Vyhovuje mi to tady a jsem tady rád.

Jaká jsou vaše očekávání od angažmá ve Vlašimi?
Abych měl co největší herní vytíženost a minimálně po sezoně, abych se posunul do první ligy.

Mělo by k tomu pomoci, že z Vlašimi odešlo mezi elitu celkem osmnáct hráčů za poslední dva roky?
Myslím si, že určitě. Vlašim je blízko od Prahy a hráči tady jsou víc na očích než například ve Vyškově, který je na Moravě. Dá se tady hodně zviditelnit.


Načítám tabulku ...