Pro Středočechy půjde o další náročné utkání. Naposledy se střetli v sobotu s Jihlavou, které po velké přestřelce podlehla doma 2:3. „Zápasu by podle mého slušela konečná remíza, ale fotbal se hraje na góly. Dostat tři branky na domácím hřišti je moc. Navíc jsme je dostali po situacích, na kterých budeme muset zapracovat,“ vrátil se k utkání trenér Daniel Šmejkal.

Zatímco Brno, které už má své jisté, čeká FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE pro letošek poslední vystoupení, Vlašim bude má před sebou ještě dva zápasy. Kromě dnešního duelu absolvuje ještě v pátek dohrávku s Třincem. To dává celku, který se momentálně nachází na desátém místě tabulky, ještě možnost reálně atakovat až sedmou pozici. „Určitě budeme chtít v Brně a Třinci bojovat o body. Zkrátka a dobře, čekají nás dva mistrovské zápasy a my nic vypouštět nebudeme,“ říká jasně Šmejkal.

Povzbuzující pro Vlašim je fakt, že na Zbrojovku umí. Důkazem je posledních pět vzájemných zápasů, ve kterých neprohrála, když jednou vyhrála a zbylá čtyři střetnutí skončila remízou. To platí i o posledním měření sil, které na podzim skončilo pod Blaníkem 2:2.

Dočkáme se tentokrát vítěze?