Kde byly největší důvody porážky s Prostějovem?
Byl to zápas o jednom gólu a my jsme ho bohužel nedali, i když jsme na to šance ve druhé půli měli. Prostějov se trefil a my jsme nedokázali vyrovnat.

Přitom máte nejlepší útok v lize. Proč všechny vaše střely šly mimo bránu hostů?
Už v minulém zápase jsme měli spoustu šancí ve druhé půli a taky jsme gól nedali. Teď to bylo v podstatě taky. Hrozně se teď na něj v posledních dvou zápasech nadřeme a nedáváme šance, které jsme dřív proměňovali.

Dá se hovořit o nějaké menší krizi?
Tak bych tomu neříkal. Druhá liga je vyrovnaná a je jedno, jestli jste první nebo poslední. Můžete porazit kohokoliv. Neděláme z toho nějakou krizi. V úterý hrajeme pohár, tak se na něj připravíme tak, abychom ho zvládli a potrápili Olomouc a pak i nedělní zápas na Spartě.

Úvod soutěže vám přišel náramně. Čekali jste, že se budete pohybovat až takhle nahoře?
Možná to nikdo nečekal. Byli jsme šťastní, že se nám povedl začátek. Po sedmi kolech se ale nikdo na tabulku nekouká. Nyní se nám dva zápasy nepovedly a je potřeba zvládnout další utkání a vrátit se k předním příčkám.

Vrátily vás dvě porážky zpátky na zem a začít hrát to, čím jste se prezentovali na začátku sezony?
Musíme si k tomu něco říct. Poslední dva zápasy jsme prohráli a nemáme z nich ani bod. Je potřeba si sednout, říct si něco a začít zase znova od nuly, odzadu a získat body.

V dalším zápase vám bude chybět vyloučený Blecha. Bude to velká ztráta do příštího utkání?
Bude. Jedná se o zkušeného hráče a v záloze je držák a bud v ní chybět. Nahradíme ho někým jiným, hráčům je tady dost. Nemám pochyby, že bychom neměli náhradu.