"Za celou kabinu bych rád pozval na sobotní důležité utkání všechny fotbalové fanoušky. Budeme rádi, když nás přijdou podpořit v co největším počtu. Za kluky z kabiny můžu slíbit, že uděláme maximum pro úspěch! Takže v sobotu v půl šesté v Kollárovce!" burcuje všechny diváky kapitán Petr Breda.

Vlašimský fotbal slaví v letošním roce 100 výročí od založení klubu. Hráči mu tak mohou dát ten nejlepší dárek a po dlouhých 44 letech zabojovat o nejvyšší soutěž. Stačí k tomu jediné, uspět v domácím prostředí s Opavou. Nejlépe vyhrát a neohlížet se na ostatní výsledky. Každý fanoušek tak bude potřeba na stadionu v Kollárově ulici.

„Náš tým pod vedením trenéra Martina Hyského odváděl v celé sezóně výborné výkony a je po zásluze před posledním zápasem na “medailové pozici“. Pro celý tým bude největší odměnou, když na zápas přijdete v hojném počtu a podpoříte tým přímo na stadionu,“ hlásí předseda klubu Petr Lajda.

Vyjma samotného zápasu je připraveno pro fanoušky slosování vstupenek o hodnotné ceny. Pro ty, kteří dorazí do sektoru domácích vlajkonošů na tribunu u kolejí, bude připraveno 150 kusů poukazů na konzumaci piva zdarma během soboty. Vlašimský klub dělá vše, co je v jeho silách, aby se podařilo postoupit. K tomu je potřeba i mohutná podpora z hlediště. Zápas začíná v 17:30.