Čtyři zápasy venku, z toho jedna výhra a tři remízy. Pokud vlašimští fanoušci chtějí vidět své miláčky, jak předvádí výkony, na které jsou zvyklí z minulých let, musí za nimi zamířit na hřiště soupeře, protože doma je to spíš jedno trápení za druhým.

„Celkově se nám hraje lépe, když soupeři proti nám chtějí hrát a ne jako například Prostějov, Jihlava či Kroměříž, jež hrají o sestup a pouze posílají míče nahoru. Doufám, že se nám bude hrát lépe proti týmu, který chce kombinovat po zemi,“ míní jeden z vlašimských lídrů Petr Breda.

Do konce sezony zbývá pět utkání a ve čtyřech případech se Vlašim utká se soupeři, kteří jsou v tabulce před ní. Po Dukle se utká rozjetou rezervou Olomouce, následně vyzve Táborsko a béčko Sparty, aby toho nebylo málo, tak tečku udělá s Brnem, které se možná bude zachraňovat až do poslední minuty.

Vlašim ale ví, že venku umí. I proto vyrazí na Duklu s plnou dávkou odhodlání a sebevědomí. „Ve druhé lize určitě respekt máme, ale určitě ne tak, abychom byli podělaní ze soupeře. Ve Vyškově jsme taky hráli 80 minut výborně a závěr jsme si pokazili. V tu chvíli byl první. Jdeme se utkat na Julisku s Duklou na férovku. Určitě nezalezeme a nebudeme se bát,“ hlásí Breda. Středočeši ale mají s Pražany na jejich stadionu bilanci tří remíz a pěti porážek. Lídr tabulky navíc nebude chtít doma připustit další zaváhání a komplikaci v honbě za postupem.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...