Když Vlašim zajíždí do šluknovského výběžku na hřiště Varnsdorfu, tak je z toho většinou parádní přestřelka. Tradice se naplnila i nyní, když padlo dokonce šest gólů. „Zápas nahoru dolu. První poločas nebyl dobrý jak z mé strany, tak celkově našeho týmu. Ještě navíc, když jsem si dal vlastní gól tečí, tak jsem byl o půli hodně skleslý, ale říkal jsem si, že chci průběh zvrátit a pomoct týmu na druhé straně, což vyšlo,“ ulevil si Albert Labík.

Posila ze Slavie si nejprve smolně srazila míč, když přímý kop Gembického poslala mimo dosah Vágnera. Nastartovala tak tím obrat domácích. Hosté se vzpamatovali až po přestávce a podařilo se jim dvakrát vyrovnat. Nejprve hlavičkou navrátilec do sestavy Breda. Varnsdorf šel ještě jednou do vedení, nicméně v závěru se krásnou ranou o břevno prezentoval Labík, čímž uzavřel skóre.

„Pro diváka krásný zápas, pro nás už moc ne. Myslím si, že jsme si za druhou půli alespoň bod zasloužili. Zvedli jsme se. První půle byla od nás hodně špatná a mohli jsme prohrávat větším rozdílem. Nakonec bod z tohoto hřiště a z Varnsdorfu je pro nás momentálně dobrý. “ přiznal kapitán Breda, který se do základní sestavy Vlašimi vrátil takřka po roce.

Varnsdorf – Vlašim 3:3 (2:1)

Branky: 33. Labík (vl.), 38. Gembický, 77. Firbacher – 4. Singhateh, 60. Breda, 87. Labík. ŽK: 2:4. Rozhodčí: Starý. Diváci: 425.

Vlašim: Vágner – Labík, Kričfaluši, Breda (C) (80. Tavares), F. Dostál – Onije (46. Solomon), Šubert (80. Biegon) – Šmiga, Beran, Nogha – Singhateh (46. Heppner).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...