První výraznější šanci v zápase viděli diváci už v páté minutě. Po dobrém centru z pravé strany prodloužil Vintr míč na Lahodného, jehož pokus s vypětím všech sil dokázal zastavil brankář Vlašimi Vágner. Hostující fotbalisté své drobné šance proměnit nedokázali, a tak přišel trest. V osmnácté minutě chybovala obrana Vlašimi. Moučka vyslal dobrou přihrávkou do šance Vintra, který po pěkné individuální akci dokázal prostřelit brankáře Vágnera.

Krátce před půlhodinou hry měli fotbalisté Vyškova další příležitost, ale Kanakimana se přes důrazně hrajícího obránce nedokázal dostat k zakončení. V závěru poločasu měli domácí hráči další dvě vyložené šance, ale nejprve Breda zblokoval míč, a pak Vágner vytáhl balon na rohový kop.

Po hodině hry měli hosté obrovskou možnost na vyrovnání. Svoboda v pokutovém území po souboji se soupeřem upadl a sudí nařídil penaltu. Křišťan poslal míč k levé tyči, domácí brankář si vybral stejnou stranu, ale míč byl natolik důrazný, že zamířil do branky. Nerozhodný stav mohl patnáct minut před koncem zlomit Kankimana, ale přes posledního obránce neprošel. Když ani Harušťák netrefil branku, skončil tento duel smírně 1:1.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...