Hledá se soupeř, značka spěchá. Asi tak vypadal reklamní spot v podání Vlašimi. V sobotu dopoledne se měla poprvé v novém složení představit před vlastními fanoušky, ti si ale budou muset na nové hráče v novém dresu počkat. Svěřenci trenéra Martina Hyského totiž místo Pardubic vyzvou Teplice, ve kterých našli bleskovou náhradu. Hrát se bude v sobotu od 11 hodin.

Východočeši totiž dostali možnost postavit se proti Norimberku působícího v německé bundeslize, proto nakonec došlo ke zrušení přípravného utkání. „Pardubicím jsme vyšli vstříc a aktuálně řešíme možnost odehrát utkání s jiným soupeřem. Uvidíme, jak vše dopadne a naše fanoušky budeme včas informovat,“ uvedl vlašimský klubový web.

Po zrušeném utkání s Pardubicemi se vedení klubu a realizačnímu týmu podařilo najít náhradního soupeře. V sobotu 1. července tak Vlašim vyrazí na sever Čech, kde odehraje přípravné utkání s prvoligovým celkem FK Teplice. Výkop zápasu je stanoven na 11. hodinu. Dojde tak na první střetnutí od loňského setkání v baráži, které po výhře 3:0 a remíze 2:2 ovládli Severočeši. Už ve středu ale Vlašim vyzve České Budějovice. Hrát se bude na hřišti v Třeboni.