Šest mnut. Klíčové rozmezí, ve kterém domácí bek otočil skóre ve prospěch Vlašimi. Už proti Kroměříži dokázal Heppner, že umí vyslat tvrdou střelu a podobným projektilem se prezentoval i proti Táborsku, když jeho rána znamenala vyrovnání v duelu s jihočeským celkem. Světlé okamžiky 27letého beka pokračovaly dál, když se o chvíli později dokázal uvolnit ve vápně a pohotovým zakončením dostal Vlašim do vedení.

Vlašim přitom musela utkání otáčet, neboť skóre zápasu otevřeli ke konci prvního poločasu hosté, když se ve vápně zorientoval Bláha. Jinak ale utkání patřilo spíš domácímu celku. Vyjma dvou tref Heppnera se do nebezpečných šancí dostali Osuagwu, Pikul či Pernica. Ujaly se ale až střely vlašimského beka.

Poté, co Vlašim otočila skóre, využívala následně rychlých brejků a otupovala tlak hostů. Po jednom z rohu mohl rozhodnout Beran, avšak trefil pouze spoluhráče. Středočeši si už těsné vedené pohlídali a s jistotou se udrželi ve druhé nejvyšší soutěži.

Vlašim – Táborsko 2:1 (0:1)

Branky: 60. a 66. Heppner – 38. Bláha. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Trska. Diváci: 450.

Vlašim: M. Kolář – Li. Pernica (46. Vachoušek), Breda, Kulhánek, Heppner – F. Dostál – Musil (75. Onije), Pikul, Planka, Beran (90+4. Biegon) – Osuagwu (54. Šubert).

Táborsko: Pastornický – Tusjak, Koné, Bláha, Nsunzu – P. Plachý (81. Osmančík), Kateřiňák, Varačka, Skopec (74. J. Mach) – Svatek (74. Šašinka), Đorđić.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...