Tepličtí byli lepší a zaslouženě vedli, když se po pěkné kombinaci prosadil Beránek. Vlašim ale z penalty srovnala, když se chyby dopustil stoper Mičević. 

Podívejte se na gól Marka Beránka: 

Gól Marka Beránka | Video: Deník/František Bílek

Po obrátce nastoupila za domácí nová jedenáctka, kterou chtěl trenér Zdenko Frťala vidět v akci. 

Vlašimští dohrávali o deseti, přesto ale šli po pěkné a rychlé kombinaci do vedení. Jenže vůle Teplic otočit skóre byla silnější než fyzička hostů. Urbanec s Vachouškem skóre po centrech z levé strany otočili. 

„V týdnu nám vypadly Přepeře, tak jsme moc rádi, že jsme narychlo sehnali Vlašim, které také soupeř odpadl. Zápas jsme odehráli po kondičním bloku, jsme hlavně rádi, že se nikdo nezranil. Trošku bylo znát, že taháme nohy, ale nebylo ten dril není tak brutální, jako když jsem byl já mladý. Výkony hodnotit nechci, spíš je pro nás důležité vidět přístup po tom náročném bloku," okomentoval sobotní duel Frťalův asistent Jan Rezek. 

„Výsledkově jsme zklamaní, ale do osmdesáté minuty, kdy přišlo vyloučení, jsme hráli velmi dobře. Byl to pro nás velmi náročný zápas pro naše mladé hráče, dostali školu, protože Teplice jsou velmi dobře organizované, fyzicky velmi vyspělé mužstvo. Těší mě, že ve druhé půli jsme měli víc příležitostí než domácí," shrnul střetnutí kouč Vlašimi Martin Hyský, jehož tým odehrál už třetí přípravné utkání (poprvé prohrál). 

FK Teplice - FK Sellier&Bellot Vlašim 3:2 (1:1). Branky Teplic: 39. Beránek, 89. Urbanec, 90. T. Vachoušek. Sestava Teplic: 1. poločas: Mucha - Knapík, Mareček, Mičević - Bílek, Křišťan, Beránek, Krsmanović - Bzura - Yasser, Gning. 2. poločas: Němeček - Hora, Chaloupek, Tsykalo - Radosta, Jukl, Havelka, Pejćić - Urbanec - T. Vachoušek, Trnovec. Vlašim: Kolář – Labík (46. Janda), Kulhánek (46. Dostál), Šimeček (60. Tavarez), Heppner (65. Ndiyane) – Šubert (60. Labík), Musil, Nogha, Onije (65. Franěk), John – Singateh (65. Biegon).