Vstup do zápasu se povedl hostujícímu celku. Tomáš Smejkal vypálil z velké dálky, jeho projektil pořádně protáhl brankáře Jiřího Flodera. Vlašimští pokračovali v aktivní hře, tlačili se do střeleckých pozic, ale další výraznější příležitost si delší dobu nevypracovali.

V pětadvacáté minutě se do šance dostali domácí. Michal Vrána šikovně připravil míč pro spoluhráče, následně dobře pálil Filip Firbacher. Jeho prudký projektil dokázal zastavit brankář Matyáš Vágner. O něco později se už hosté dokázali prosadit. Rychlou kombinaci na malém prostoru vlašimští korunovali pasem na Jana Suchana. První pokus zastavil brankář, na dorážku už nedosáhl.

Domácí zahrozili ještě před koncem poločasu, Filip Firbacher po skvělé individuální akci předčil obránce, nakonec se dostal do zakončení, se kterým si brankář Vlašimi poradil. Po prvním poločase platil stav 0:1.

Krátce po začátku druhé půle mohlo být vyrovnáno. Do vápna se dostal Jan Řezníček, jehož střelecký pokus dokázal s vypětím všech sil zastavit brankář Vágner. Neproměněná příležitost domácí následně mrzela.

Nejprve ještě Koželuh dokázal balon odkopnout z brankové čáry, následně už John Soloman trefil horní část branky. Vlašimský hráč z velkého vápna pálil přesně a poslal svůj tým do dvoubrankového vedení. To nezměnila ani příležitost Davida Látala, který přestřelil z dobré pozice.