Fotbalisté Táborska se pohybují s trochou nadsázky na horské dráze. Porážky střídají výhry či remízy. Ze třinácti zápasů má tým 15 bodů. Z posledních pěti zápasů získal sedm bodů. Porazil Líšeň 1:0 a Třínec 2:1. Remizoval s Varnsdorfem 1:1 a nestačil na Opavu 0:1 a na Duklu Praha 0:1. V tabulce je na třináctém místě.

O dvě pozice hůře jsou na tom fotbalisté Vlašimi. Těm rozhodně nevyšel vstup do nové sezony a nyní se snaží postupným bodovým ziskem odlepit se od spodních příček tabulky. Tým Martina Hyského je aktuálně na předposlední pozici a má stejný počet bodů, jedenáct, jako poslední Slavia Praha B.

Vlašimští hráči se postupně herně zvedají, z posledních pěti zápasů bodovali hned ve čtyřech a v posledních třech zápasech v řadě získali alespoň bod. Vlašim porazila Slavii Prahu B 3:1 a Sigmu Olomouc B 5:0. Tým remizoval s Příbramí 1:1 a Vyškovem 1:1. Vlašim podlehla Varnsdorfu 1:3.

Poslední vzájemný zápas se odehrál šestého března a v rámci jarní části minulé sezony se hrálo ve Vlašimi.  Vlašim se dostala do vedení díky brankám Suchana a Riga. Za hosty snížil na konci prvního poločasu Tijani z penalty. Další gól v zápase už nepadl.

Fotbalisté Vlašimi chtějí pokračovat ve zlepšených výkonech a v domácím prostředí chtějí bodovat.  K tomu budou potřebovat hlasitou fanouškovskou podporu.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...