Velmi dobrý vstup do zápasu měli fotbalisté Vlašimi. Jan Suchan rozehrál akci, ve které pokračoval John Solomon. Ten si vypracoval dobrou střeleckou pozici a celou situaci vyšperkoval přihrávkou na Michala Hoška, jehož přízemní střela zapadla ke vzdálenější tyči.

O chvilku později měli domácí další šanci, Tomáš Smejkal to rovněž zkoušel na vzdálenější tyč, ale oproti jeho spoluhráči minul cíl. Dominance Vlašimi pokračovala dál. První střelu Suchana zblokoval domácí obránce, následný pokus vytáhl brankář na rohový kop.

Neproměněné příležitosti mohli domácí tým mrzet, protože v jednadvacáté minutě po rohovém kopu a hlavičce získal míč Dávid Krčík, který dokázal překonat domácího brankáře. Po půlhodině hry měl zajímavou akci Tomáš Rigo, jehož pokus s vypětím všech sil vytáhl brankář.

Z kraje druhého poločasu mohli domácí fotbalisté získat vedení, jenže kapitán Jan Suchan po elegantní přihrávce Solomona nedokázal trefit branku. Postupně se osmělili také karvinští hráči, Dominik Žák už oklamal brankáře Vágnera, ale místo něj v malém vápně dobře zapracoval jeden z obránců. Bleskovou protiakci vedl Suchan, který z pokutového území napálil míč pouze do brankové konstrukce.

Důležitý moment přišel v 73. minutě, po faulu na polovině hrací plochy dostal druhou žlutou kartu Dávid Krčík, a proto pro něho zápas předčasně skončil. O dvě minuty později se už domácí prosadili a proměnili početní výhodu. Přízemní střelou se prezentoval aktivně hrající John Solomon.

V závěru zápasu si domácí Vlašim vypracovala další příležitosti, které ovšem proměnit nedokázali. V zakončení dvakrát neuspěl Suchan a jednu šanci neproměnil Solomon. Domácí fotbalisté vyhráli v domácím prostředí a dokázali si připsat tři body do tabulky.

Karvinští po zápase přiznali, že jejich prohra byla způsobena nedůraznou hrou. „Vlašimští hrají na riziko a vychází jim to. Věděli jsme o tom, ale od začátku jsme byli pasivní, nedoráželi jsme," poznamenal po utkání v rozhovoru pro klubové stránky hostující trenér Tomáš Hejdušek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...