Vlašim zažila těžký start. Zbrojovka Brno určitě cílí na co nejrychlejší návrat mezi elitu podobně jako loni Karviná. Svěřenci Martina Hyského se ale v jihomoravské metropoli prezentovali slibným výkonem a chybělo málo, aby si odvezli tři body, nakonec si ale na cestu domů zabalili jeden za remízu 1:1.

„Musím kluky pochválit, protože odehráli výborný zápas a s bodem jsme spokojeni. Je to pro nás určitě povzbuzením, protože uhrát v prvním kole bod na Zbrojovce je dobrý začátek,“ pochvaloval si bezprostředně po zápase trenér Martin Hyský. Nyní čeká jeho svěřence Chrudim, která rovněž v prvním kole uhrála bod s celkem z Brna. Doma s Líšní uhrála bezbrankovou remízu.

Proti východočeskému celku se ale Vlašimi náramně daří a doma by ráda potvrdila skvělou pozitivní bilanci devíti výher, dvou remíz a tří porážek. Chrudim navíc odjíždí pravidelně z Kollárovy ulice bez bodů. Naposledy zde prohrála vysoko 0:4. Tehdy se v modrobílém dresu loučila prakticky kompletní záložní řada v čele se střelcem Janem Suchanem.

„Určitě nás nic lehkého nečeká. Vlašim má mladý, rychlostní tým, který je ale dost důrazný, takže to opravdu nebude nic jednoduchého. Sledovali jsme jejich první zápas v televizi, takže víme, jak se máme připravit," řekl pro klubový web chrudimský David Látal. Úvodní výkop je naplánován na 17. hodinu.


Načítám tabulku ...