Fotbalisté Vlašimi chtěli v Třinci prolomit smůlu a zbavit se ošklivé nuly na kontě. Začátek zápasu měli slibný, Horského šanci pod břevno ale zlikvidoval gólman Hasalík, Suchan překombinoval akci a tak udeřili domácí. Po rohu se prosadil Foltyna. „Utkání jsme nezačali špatně, měli jsme několik slibných situaci, ze kterých jsme mohli vytěžit víc. Soupeř hrozil jen ze standardních situaci, ze které jsme bohužel dostali první gól, komentoval obránce Vlašimi Ondřej Lehoczki.

Hosté chtěli se zápasem ještě něco udělat, jenomže jak šance Langhamera, tak i Riga ale skončili mimo. „I po jejich brance jsme měli několik slibných situací, ve kterých musíme být klidnější,“ nabádal 24letý obránce. Jenomže po přestávce dával góly pouze Třinec. Postupně se trefili Holík, Kateřiňák a Juřena. Na druhé straně trefil Suchan pouze zeď z přímého kopu.

Výhra 4:0 tak podtrhla výsledkovou mizérii Vlašimi, která stále čeká i po šestém kole na první bod. „Přiznám se že takovou krizi jsem ještě nezažil, v takových chvílích musíme držet jako tým při sobě. Určitě nemáme tým na to, abychom hráli ve spodní části tabulky,“ podotkl Lehoczki.

Třinec – Vlašim 4:0 (1:0)

Branky: 27. Foltyn, 55. Holík, 69. Kateřiňák, 78. Juřena. ŽK: 2:6. Rozhodčí: Dorušák – Pfeifer, Žurovec. Diváci: 520.

Vlašim: Vágner – Lehovec, Halinský, Kulhánek, Lehoczki (79. Hošek) – Rigo, Langhamer, Suchan (79. Šimeček), Onije (63. Smejkal), Horský (63. Ugwu) – Toula (63. A. Svoboda).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...