Domácí fotbalisté vstoupili do zápasu aktivně, už ve druhé minutě se někteří hráči Vlašimi radovali, ale míč skončil jen na boční straně sítě. O malý moment později zahrozili také hosté, Vojtěch Hadaščok vypálil, ale gólman Vliegen ukryl míč do náruče. Po půlhodině hry se jeden z domácích fotbalistů dopustil před vápnem hry rukou, za což následovala standardní sitauce. Buchvaldekovu ránu zblokovala vlašimská zeď. Na druhé straně pak zakončoval po centru David Kozel. Jeho střela na zadní tyč se o malý kousek do branky nevešla. Aktivní hra domácích pokračovala dál. Svoboda se dostal do výborné střelecké pozice, ale na poslední chvíli mu míč sebrala obrana.

Vlašim se v prvním poločase nakonec dokázala prosadit. Ve 41. Minutě Lucas Dias připravil míč pro Filipa Blechu. Ten poslal přihrávku na nabíhajícího Marka Červenku, který z hranice malého vápna dokázal prostřelit brankáře Filipa Radu. Aktivněji hrající Vlašim vedla po prvním poločase 1:0.

V úvodu druhého poločasu nejprve střídala Dukla Praha, a pak také domácí. Na první nebezpečnější moment se čekalo poměrně dlouho. V 74. minutě vyslal zajímavou střelu hostující Dominik Preisler. Míč tak tak dokázal zastavit u tyče domácí Olivier Marc Vliegen. O dvě minuty později měla Dukla další možnost na vyrovnání, hlavičku Marka Fábryho tak tak vytěsnil gólman Vlašimi. V samotném závěru zápasu měli hráči z Prahy možnost rohového kopu. Míč se dostal před branku, a pak následnou ránu chytil domácí brankář.

Fotbalisté Vlašimi dokázali v zápase hraném bez diváků přetlačit Duklu Praha 1:0 díky brance Marka Červenky. Vlašimští hráči dokázali nad Duklou Praha vyhrát poslední dva vzájemné zápasy. V červnu zvítězili 2:0 a nyní těsně 1:0. Dukla nedokázala překonat obranu Vlašimi dlouhých 202 minut.

Vlašim - Dukla Praha 1:0 (1:0)
Branky: 41. Červenka. Karty:  40. V. Svoboda (VLA) – 33. Ugwu (DUK), 67. Kim (DUK). Rozhodčí: Adámková – Kříž, Vaňkát.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Vliegen – V. Svoboda, Zukal, Broukal, Sváta – Vrána (56. Zinhasović), Průcha (79. Firbacher), Dias (56. Janda), Blecha – Daniel Kozel, Červenka (89. J. Štochl).
Náhradníci: Řehák – Janda, Zinhasović, Firbacher, J. Štochl, Sklenička, Ogiomade.
FK Dukla Praha: F. Rada – Chlumecký, Piroch, Preisler, Buchvaldek (46. Fábry) – Dancák, Kovaľ (70. Krunert), Hadaščok (46. Ayong), Ugwu (46. Kim) – Doumbia, Kozma.
Náhradníci: Kinský – David Kozel, Fišl, Kim, Ayong, Krunert, Fábry.