Benešov nastoupil do utkání ve psích podmínkách. Po celou dobu pršelo a sněžilo, přesto byl trenér Petr Mikolanda s vystoupením svých svěřenců velice spokojen. Jak sám přiznal, odehráli naprosto skvěli zápas.

Domácí zkoušeli nově věci, které bylo potřeba vyzkoušet, k tomu došlo u hráčů k výměně pozic, než hrají standardně. Benešov se už tradičně se trápil v koncovce. Šancí měl na pět gólů. „Stále tam chybí klid ve finální fázi ve vápně, kdy místo dvou doteků děláme jeden a místo jednoho čtyři. Podle toho vypadají výsledky,“ řekl 39letý trenér. Samotná hra a intenzita mu ale dává příslib do budoucna.

Benešov doma sehrál další přípravný zápas.
Benešov obstál v další přípravě, s divizní Admirou uhrál remízu

S remízou byli po zápase byli nakonec spokojeni i hosté. Sami přiznali, že Benešov byli jasně lepší týmem zápasu. Na jejich straně se prosadil Och. „Když za vámi přijde trenér i kapitán soupeře a nezávisle na sobě a řeknou, že takový kolotoč v divizi nezažili za několik posledních let, tak vás to samozřejmě potěší,“ pousmál se Mikolanda.

Benešov má za sebou dvě z pěti utkání v první polovině února. Nyní ho ještě v režimu sobota-středa-sobota prověří ještě další tři soupeři. Pak dojde na selekci v týmu. „Je vidět, kdo si s kým rozumí a kdo ne. Teď máme ještě tři zápasy, které budou o něčem jiném. Ze sedmdesáti procent víme, kdo nastoupí v základní sestavě,“ poodhalil kouč.

Benešov – Humpolec 1:1

Branky: Čížek – Och.