„Před utkání bychom bod brali, ale po něm jsme zklamaní. Měli jsme víc šancí a mohli jsme si odvézt všechny,“ mrzelo asistenta trenéra Petra Novotného. Nespeky měly výborný start do utkání, ale už úvod naznačil, jak celý zápas bude probíhat. Uběhly sotva tři minuty a hosté měli dvě velké šance, nicméně v obou selhali. Ostrov následně hru vyrovnal, ale také na něm bylo vidět, že se většinu sezony trápí a podobně tak vypadala jeho hra vepředu.

V podobném duchu se nesl i druhý poločas. Nespeky si vytvořily další tři velké šance, ale ve všech případech selhaly. Domácí toho moc neměli. Byli jsme trpěliví, ale bohužel jsme několik příležitostí zavraždili,“ popisoval Novotný. Zápas tak jinak než bezbrankovou remízou skončit nemohl. „Soupeř do budoucna bude mít problémy se záchranou respektive moc velké ambice v tomto směru nemá. O to víc nás mrzí, že jsme nevyhráli,“ řekl Novotný.

Nespeky tak podruhé v řadě bodovaly. Na jaře získaly už čtyři body a z týmů, které jsou nyní na sestupových příčkách měly nejlepší start. O to důležitější nyní bude, aby v něm pokračovaly v nadcházejícím domácím utkání doma proti předposlednímu Chebu.

„Máme nějaký plán, za kterým si jdeme. Ostrov byla povinnost, teď Štětí. Klíčové ale budou utkání s Chebem a Brandýsem, abychom zabojovali o záchranu. Jsme pokorní a chceme se dostat do pater, kde bychom se vyhnuli sestupu,“ uzavřel Novotný.

Štětí – Nespeky 0:0

ŽK: 2:1. Rozhodčí: Šůma – Trojan, Barcuch. Diváci: 130.

Nespeky: Pettík – Snisčuk, Melichar, Hronek, Toyin, Šmejkal, Pešta, Hudec, Čaloun (46. Maršoun), Klauz (90. Randa), Hamada.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...