Nespeky měly ještě o víkendu sehrát generálku s pražským Vyšehradem. Kvůli nízkému počtu hráčů ale bylo utkání nakonec zrušeno, a tak posledním testem před divizními boji bylo utkání s Benešovem (4:6).

„Se zimní přípravou jsem spokojený. Byli jsme na soustředění v Malé Úpě, kam jezdíme každoročně nabírat sílu, protože tam jsou dobré běžecké terény, kde hráči dostanou sílu a jsou v nadmořské výšce. Utužili jsme partu,“ pochvaloval si předseda klubu a asistent trenéra Petr Králíček.

Fotbalisté Benešova zakončili zimní přípravu vítězně.
Generálka Benešova nabídla deset branek. Vstupné šlo na účet okresního svazu

Divizní nováček volil v zimní přípravě převážně pražské soupeře a většinu utkání odehrál v hlavním městě. Vzhledem k minimu změn v kádru zkoušely Nespeky hlavně rotaci hráčů na určitých postech. „Tendence výkonů jde pořád nahoru. Snad trenéři, Martin Bárta s Petrem Novotným, se trefili a načasovali formu tak, abychom do mistrovských zápasů vstoupili tak, abychom bojovali o udržení v divizi,“ řekl Králíček.

Nespeky před startem jara hlásí zatím dvě změny. Od týmu se oddělil z pracovních důvodů brankář Václav Drážek, který uspěl v castingu na sportovního komentátora v internetové televizi a víkendy tak bude mít zaneprázdněné. Z pražské Admiry naopak dorazil 25letý Ondřej Hamada. „Slibujeme si od něj, že nám pomůže. Na další dva hráče ještě čekáme,“ nastínil Králíček.


Načítám tabulku ...