Nespeky držely krok se soupeřem přes půl hodiny, pak už hosté otevřeli skóre Valentou. „Dostali jsme se do tří šancí, neproměnili jsme je. Soupeř otevřel šťastnou střelou, která byla tečovaná,“ mrzelo asistenta trenéra Petra Králíčka a trefně s velkou dávkou ironie poznamenal, že černý měsíc byl dokonán.

Na domácích bylo vidět, že jsou psychicky hodně dole a stačí jakákoliv maličkost, která jejich krizi ještě víc prohloubí. „Na týmu leží deka. Když nejde hlava, tak nefungují nohy. Udělali jsme nějaké změny, ale i tak Neratovice hrály velice dobře. Kvalita na jejich straně byla znát,“ řekl Králíček.

Vlašim přišla v jedenáctém kole o neporazitelnost.
Vlašim přišla v Kroměříži o neporazitelnost. Binder: Prohru jsme si zasloužili

Hosté přidali v polovině druhého dějství další branku a vedení si pak v klidu pohlídali. Definitivu pak dodal v nastavení Šimkovský. „Důležitá výhra. Konečně jsme to venku prolomili,“ ulevil si neratovický Lukáš Soudek, asistent trenéra Janečka.

Sestřih utkání na videu:

Zdroj: Youtube

Nespeky – Neratovice 0:3 (0:1)

Branky: 33. Valenta, 69. Dobiáš, 90+2. Šimkovský. Rozhodčí: Švorc. ŽK: 2:1. Diváci: 168.

Nespeky: Pettík – Snisčuk, Melichar, Hronek, Toyin, Turek (77. Vojkůvka), Hudec, Petlička, Maršoun (70. Šmejkal), Čaloun (77. Rublič), Klauz (70. Máca).


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …