Bitva nováčků vyzněla pro Ostrov, který se po návratu na divizní mapu radoval z premiérového bodového přísunu. O čtyři góly domácích se rovnoměrně rozdělili Novotný a Kostka. Hostům sice dal naději v úvodním dějství Turek. Poté, co se ale nechal v 56. minutě vyloučit si už Západočeši utkání pohlídali.

„Úvod utkání nám vyšel výborně a hned ve druhé minutě jsme šli do vedení,“ chválil si ostrovský trenér Karel Tichota úspěšný vstup do duelu. Než však Ostrov pořádně vstřebal euforii z úvodní branky, tak Nespeky mohly vyrovnat. Ve slibných příležitostech ale ztroskotaly na brankáři Vaněčkovi. Dočkali se až v závěru prvního poločasu, když Turek centrem překvapil domácího gólmana.

Ostrov měl lepší vstup i do druhé půle. Kostka mu vrátil vedení zpět, navíc o chvíli později přišel zřejmě zlomový moment celého utkání. Turek během minuty viděl dvě žluté karty a byl vyloučen. Nejprve dostal první napomenutí ha podražení soupeře a následně přišlo druhé, trochu zbytečné, když zdržoval hru a odkopl míč od místa přestupku. Domácí přesilovku využili dokonale a Novotný s Kostkou přidali každý po jedné brance.

Ostrov – Nespeky 4:1 (1:1)

Branky: 2. a 74. Novotný, 51.a 79. Kostka – 39. Turek. Rozhodčí: Havel. ŽK: 0:5. ČK: 0:1. Diváci: 128.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...