Vítězná euforie se na Benešovu podepsala i v Hradci Králové. Hned zkraje se hosté dostali do dvou velkých šancí, avšak z jejich strany přišlo teprve varování. Na druhou stranu nabrali sebevědomí a věřili. Jejich sebevědomí narostlo ještě víc, když Pilík ve 29. minutě otevřel skóre zápasu. Domácí stihli ale ještě do poločasu vyrovnat, když se z penalty prosadil Kabeláč.

„Spíš to bylo o tom, že jsme vedli 1:0 a měli jsme vedení udržet déle, domácí si ale vykoledovali penaltu po naší obrovské chybě,“ komentoval trenér Benešova Petr Mikolanda. Hostům vrátil vedení po hodině hry Kulhavý. V tomto případě ale mělo jepičí život, protože o pouhé dvě minuty Východočeši trefou Málka opět srovnali.

„Ve druhém poločase jsme nechali domácí hrát na míči, ale do šancí se nedostávali. My jsme naopak hrál i efektivně a náročně,“ přibližoval Mikolanda. Tři body vystřelil až v 84. minutě Nešpor, který po dlouhé době odehrál kompletní zápas. Definitivu mohl přidal ještě Tomek, jenž šel dvakrát sám na gólmana, nicméně ani jednou neproměnil. Benešov však litovat nemusel, protože výsledek 3:2 udržel a připsal si počtvrté za sebou tři body.

„Zápas byl krásný a za nás velice pěkný fotbal. Samozřejmě se na to lépe kouká. Vážíme si toho, že jsme dokázali čtyři zápasy po sobě. Velké Hamry jich mají ale pět v řadě a jedou k nám, takže se máme kam posunout,“ uzavřel Mikolanda.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...