Předchozí duely skončily bezbrankovými remízami. Nyní si hráči Benešova vše vynahradili a proti týmu z jiné divize si s chutí zastříleli. Nakonec z toho bylo sedm gólů v síti soupeře. „Předvedená hra byla stejně kvalitní jako v zápasech předešlých, ale tentokrát i se vstřelením branek. Konečně se nám prosadili hráči, od kterých toto očekáváme,“ liboval si kouč Mikolanda.

Fotbalisté Benešova.
Divizní Benešov Kutnou Horu nepřelstil. Hráčům končí klíčové a náročné období

V duelu s Příbrami vyšlo jeho svěřencům vše, na co sáhli. „Zápas, který se nám konečně povedl i výsledkově. Výhrou a vstřelením sedmi branek jsme zakončili pětizápasový blok, který jsme potřebovali,“ podotkl trenér Benešova, kterému nyní zbývají tři týdny do startu jarní části, aby vše vypiloval podle vlastních představ.

„Nyní jdeme do týdenních miktorcyklů, které jíž budou odpovídat mistrovské soutěži. Máme radost, že až na Kamila Kulhavého máme všechny hráče zdravé a můžeme tak i nadále pracovat s kompletním týmem. Výhra byla zasloužená a k tomu i krásná,“ uzavřel Mikolanda. Jako generála poslouží Benešovu duel okresních rivalů s Nespeky, který se odehraje v sobotu 24. února.