Tři body si přivezli, zase se ale na ně nadřeli. Benešovští už tradičně měli několik slibných příležitostí, jednu i stoprocentní, kdy ale selhali před prázdnou bránou, ze které se prosadili jen jednou. Naštěstí pro ně byl Letohrad v zakončení tristní.

„Zasloužené vítězství. Od začátku do konce jsme určovali tempo zápasu,“ pochvaloval si trenér Benešova Vasil Boev. Co ho však mrzelo a trápilo, je koncovka jeho svěřenců, ačkoliv po dvou porážkách získali opět tři body.

„Zápas byl vítězný, bohužel jenom 1:0. Dominovali jsme celý zápas. Měli jsme vyhrát o čtyři branky,“ podotkl benešovský kouč. O jedinou trefu se postaral kapitán Zdeněk Vrňák, který se při rohovém kopu dobře zorientoval ve vápně a halfvolejem poslal míč nechytatelně k tyči.

Jinak ale Benešovští sehráli v Letohradu těžký zápas. „Zabrali jsme. Výhru jsme potřebovali,“ ulevil si Boev. Jeho svěřenci tentokrát splnili na východě Čech roli favorita, když zvítězili na půdě celku, který jako jediný stále čeká na vstřelenou branku.

Letohrad – Benešov 0:1 (0:1)

Branky: 19. Vrňák. ŽK: 3:2. Rozhodčí: Koutník – Matula – Stieber. Diváci: 100.

Benešov: Schummer – Roháč, Pilík, Kulhavý (89. Stejskal), Dušek (46. Vosáhlo), Tomek, Nešpor, Vrňák, Kubiš, Walter, Čmovš.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...