„Očekávám těžký zápas. Admira je tým, který je dlouho pospolu a patří ke špičce třetí ligy. My dáme opět příležitost všem hráčům, abychom si postupně udělali obrázek, s kým budeme a nebudeme moci počítat pro následující sezonu. Budeme chtít ale i uspět,“ predikoval benešovský kouč.

Jeho predikce se potvrdila. „Hodnotí se to hůře než předchozí zápas. Hlavně v prvním poločase byla Admira jasně lepší. Ať už na míči, z hlediska organizace hry i do počtu šancí,“ konstatoval Laštovka.

Hosté nakročili k vítězství už v úvodu utkání, po přestávce pak přidali druhou pojistku. „Při prvním gólu jsme nedokázali odvrátit centr, následně míč šťastně zapadl do naší sítě. Druhý gól padl po naší chybě v rozehrávce,“ řekl trenér k rozhodujícím momentům utkání.

„My jsme si v každém poločase vytvořili jednu šanci. Bohužel, ani jednu jsme neproměnili. Nejprve po standardce trefil Mario Lička břevno, pak neuspěl Ondra Vosáhlo. Admira ale vyhrála zcela zaslouženě. Pro kluky je to facka, která znamená, že musíme ještě na hodně věcech zapracovat. Mnohé nám to ukázalo, ale k tomu přesně zápasy Letní ligy slouží,“ doplnil Josef Laštovka.