Králův Dvůr hrál opět v kombinované sestavě se zkoušenými hráči. Benešov pak jen s torzem hráčů, když měli na zápase pouze jednoho náhradníka. I tak šli domácí na své umělce do vedení, které následně po obrátce zvýšili. „Utkání bylo náročnější, jsme totiž ve fázi přípravy, kdy se víc než na taktiku zaměřujeme spíše na kondiční stránku,“ podotkl králodvorský Kryštof Krátký.

To samé by se ale mohlo říct o druhé straně. "Máme těžké tréninky, trénujeme tvrdě. Hráči toho možná mají dost," připustil kouč Vasil Boev, který chyběl Benešovu na lavičce, protože se ještě zotavoval po drobné operaci, kterou podstoupil v týdnu. Zápas tak sledoval on-line. „Ukázal mi dopředu zajímavé věci. Byli jsme ale laxní v obraně, takže musíme zlepšit defenzivní stránku,“ poznamenal si kouč domácího celku.

Útočník Jakub Mareš v dresu Teplic.
Škatulata, hýbejte se! Benešov mají zachránit střelec z Teplic či bek z Hradce

Jeho svěřenci totiž později přistupovali k hráčům, čehož využil dvakrát Krátký, který se zasloužil o vyrovnání. „Jsem rád, že mi to tam padlo hned dvakrát. Oba góly takřka po identických situacích, předcházel tomu pokaždé krásný centr z pravé strany. Doufám, že jsem se tímto nastartoval a v sezoně to bude pokračovat,“ uvedl střelec Králova Dvora. Domácí mohli vyhrát, ale za stavu 2:1 promarnili tři solidní šance a tak se museli spojit s remízou.

Benešov - Králův Dvůr 2:2 (1:0)