Již první minuty ukázaly, že oba týmy mají svou kvalitu a jsou v dobré formě. Přesto nebo snad právě proto mnoho šancí nebylo. V 6.minutě vybojoval míč Bassey a rychle zakončil, domácí brankář Tetour byl ale na místě. V 10. minutě Vrňákovu střelu zblízka na poslední chvíli ztečovala obrana na roh. V 19. minutě Engelmann vybojoval míč a přihrál míč před branku, kde se Azilinon hůře orientoval a míč spíše odkopl od brány místo, než aby vystřelil. Hned poté pěkně prošel Brokeš a namířil na branku, gólman Čáp chytil.

Benešov vybojoval několik polopříležitostí, dvakrát to výrazně vypadalo na faul hostí v pokutovém území, ale rozhodčí rozpažil a hrálo se dál. Ve 38. minutě se poprvé do šance dostal šikovný Sarr a zdálky vystřelil nad. Jenže následně si již pěkně naběhl na centr a zamířil do volného místa v síti domácích – 0:1 pro Radotín. Benešov mohl srovnat, Engelmann ve 43.minutě zatočil míč do vápna, kam si naběhl Pedro, ale jeho hlavu brankář chytil.

Úsek mezi 40. a 50.minutou byl gólový. Benešov začal druhou půli aktivně. Ve 49. minutě složil pronikajícího Engelmanna ve vápně Zahranychnyy a tentokrát sudí penaltu zapískal. Míč si postavil obvyklý exekutor Vrňák a jistě zamíříl – 1:1. Remízový stav vydržel sotva dvě minuty. Bassey ukázal opět svojí přednost, na místě se otočil a takřka neznatelným švihem napálil míč do sítě Benešova – 1:2.

V 61.minutě prošel Engelmann přes tři hráče, ale obrana srazila míč na roh. Oba týmy se pak více soustředily na zajištění obrany, respektive hosté lépe přistupovali k soupeři a domácí neměli již možnost projít k brance. V 70. minutě vystřelil nebezpečně Tryzna, ale Tetour zneškodnil. V 80.minutě po přímém kopu Jiránek hlavičkoval nad. V 82.minutě chytře zasekl Bassey míč před vyběhnuvším Tetourem, který se tak ocitl mimo branku, útočník zatáhl míč k čáře a málem trefil prázdnou branku.

Benešov vytáhl na hrot Rataje, ale ani to nepomohlo. V 87. minutě pěkně postavený Hampl netrefil branku. Pak už nastala jen série střídání Radotína, během níž se prakticky nehrálo. Pak minutu ležel na hřišti zraněný J. Ježdík. Přesto úplně přesně s ukončením hrací doby bez nastavení sudí zadul do píšťalky a ukončil zápas.

Skončil vítězstvím Radotína, který si vypracoval více příležitostí a měl v kádru tři výborné zahraniční hráče – Zahranychneho, Basseye a zejména Sarra, který motal domácím hodně hlavu.

SK Benešov – Olympia Radotín 1:2 (0:1). Branky: 49. Vrňák (PK) – 41. Sarr, 51. Bassey. Rozhodčí: Vojtěch – Vít, Svoboda.

Benešov: Tetour – Filip, Pedro, O.Rataj, Vosáhlo (85. Urban) – Engelmann, Brokeš (87. Srb), A. Lauricella (68. Slanina), Vrňák (68. Zoubek) – Hampl, Azilinon (71. M. Lauricella).

Radotín: Čáp – Pelyak, Jiránek, Broukal, Zahranychnyy – Sarr (88. J.Ježdík, 89. Volek), Koutenský (76. Císařovský), Milec – Bassey (85. Brabenec), Oikonomikos ( 63. P.Ježdík), Trýzna.

Vojtěch ENGELMANN ST.