„Už bylo na čase! V přípravě jsem měl smůlu. Nějaké tyče, šance. Nepadalo mi to tam,“ ulevil si Kacafírek po sobotním duelu. I na něj se po příchodu do Benešova přilepila jakási smůla v zakončení, která třetiligový klub dlouhodobě provází. „Za poslední tři roky jsem dal asi sto gólů. Nesmíme si říkat, že je to prokletí. Teď máme možnost vše napravit na Žižkově. Pořád jsme udělali bod. Musíme se od toho odpíchnout,“ burcoval Kacafírek.

Zkušený útočník se zbavil střeleckého trápení v 37. minutě, kdy si naběhl na centr na hranici malého vápna a míč usměrnil do branky. Benešov byl v tu chvíli na vlně, protože v krátkém sledu srovnal na 2:2 a trefili se oba zkušení matadoři, když chvilku před ním snížil Mareš.

Oba kvůli střílení gólů do Benešova přišli a nyní, zdá se, angažování obou borců začíná postupně vyplácet. Kacafírek mohl být za hrdinu. V polovině druhého dějství si krásně zaběhl za obranu a brankáře hostů překonal podruhé. Asistent rozhodčího ale nepochopitelně zvedl praporek a branka tak byla odvolána. „Proti Boleslavi jsem dal dva regulérní góly. Uznaný byl jenom jeden. S tím nic neuděláme a musíme koukat dopředu,“ hlesl Kacafírek.

Zvyknout si na úroveň ČFL oproti okresnímu přeboru mu nedělalo sebemenší problémy, nicméně enormní rozdíl našel ve střílení gólů a efektivitě. „V Červených Janovicích jsem měl tři šance a věděl jsem, že když je nedám, tak přijdou další tři. Tady přijde jednou, dvakrát balón, a pokud si s tím člověk neporadí a příležitost promarní, tak už jiná nemusí přijít,“ podotkl Kacafírek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...