Domácí zapomněli na svou úvodní tragickou pětiminutovku a zahájili hned náporem. Již ve druhé minutě se mohlo skóre měnit. Pěkný centr Lupače usměrnil Kalod z první na branku, gólman Kouba byl na místě. Ve 12. minutě pronikl po křídle Vala, jeho projektil zachytil gólman Rotbauer. V 19. minutě měl Kalod po rohu skoro tutovku, ale Kouba zázračně chytil. Ve 21. minutě po Engelmannově centru trefil znovu Kalod tyč.

Hosté se též pokusili ztéci branku, ale Nátrův pokus zlikvidoval Rotbauer. Ve 29. minutě pronikl centr od Lupače do vápna, ale ani Vrňák a následně Engelmann míč do sítě nedotlačili. Ve 34. minutě chytil šanci Engelmanna Kouba. První půli rozhodla silná zbraň domácích – standardní situace. Míč k přímému kopu si postavil J. Vosáhlo a překrásně našel místo u pravé tyčky Koubovy svatyně.

Do druhé půle hosté houfně vystřídali, a protože s sebou dle jejich vedoucího přivezli málo dresů, několik hráčů nastoupilo v dresech i trenýrkách svých kolegů z prvního poločasu.

První část druhého poločasu byla z hlediska domácích excelentní. Jednak Tetour chytil několik tutovek, druhak měl Benešov stálou převahu a také dobře zakončoval. Ve 48. minutě Osmančík v šanci neprošel přes Tetoura. Za minutu chytil domácí gólman druhou tutovku. V 54. minutě Kalod střílel hlavou vedle. Vůbec Kalod udivoval bojovností, hosté si ho všímali více, než je zdrávo,a tak dostal hodně šťouchanců a často skončil na zemi. Přes své zranění z tréninku bojovně podstupoval další a další souboje.

V 62.minutě se zastřeloval Engelmann, z přímého kopu pálil vedle. V 63. minutě si po chybné rozehrávce Kouby srovnal mířidla a asi ze třiceti metrů přesně zamířil a domácí zaslouženě vedli 2:0. V 65. minutě hostující Ogiomade mířil velmi přesně, Tetour jeho bránu srazil a Filip ji vykopl na roh. V 67. minutě opět štírek Ogiomade střílel, ale Tetour byl zase tam, kde má být.

V 71. minutě z pravého křídla excelentně odcentroval Meszáros a Engelmann sám před brankou lehce donesl míč do sítě – 3:0. V 75. minutě Vrňák z voleje vypálil nad.

V závěru přišly chvíle hostí, když domácí mírně zazmatkovali v zadních řadách. Nejprve se ve vápně orientoval nejlépe Begič a snížil. V 82. minutě Peričevič opět zblízka zdramatizoval utkání a bylo to již 3:2. Do konce utkání se již stav nezměnil, a tak Benešov zaslouženě zvítězil.

Před zahájením jarní sezóny je Benešov dobře připraven a těší se na výlet, tedy spíš těžký výjezd, do Tábora, kde se pokusí překvapit a uzmout soupeři aspoň bod. Po utkání někteří fotbalisté SK navštívili benešovské hokejisty na jejich zápase s Čáslaví a doufají, že jim hokejisté návštěvu na fotbale oplatí.

Benešov – Bohemians B 3:2 (1:0)

Branky: 63. a 71. Engelmann, 41. J.Vosáhlo – 78. Begič, 81. Peričevič. Rozhodčí: Garaja. Diváci: 35.

Benešov: Rotbauer (46. Tetour) – Lupač (80. Dufek), Ježdík, Pedro, J. Vosáhlo (52. Urban) – Dufek (55. O. Vosáhlo), Brokeš (52. Meszaros), Engelmann, Filip, Vrňák – Kalod.