Studenti odvedli na veletrhu skvělou práci. Nepodcenili přípravu, perfektně vyzdobili stánek, bravurně komunikovali s porotci a prezentací svých aktivit před publikem dokázali, jak skvělým kolektivem jsou. Týmový duch, síla lidské spolupráce, nadšení a spokojenost členů skupiny byla náležitě oceněna a v kategorii JA Alumni Team Spirit Award se HáTéčko umístilo mezi top5 nejlepších firem prezentovaných na této pompézní akci.

Skvělý výsledek. Super práce. Vždyť z celé České republiky bylo na veletrhu 48 studentských firem a celkově je do tohoto vzdělávacího programu zapojeno 288 studentských firem. Každý z firmy přispěl k tomuto krásnému výsledku, včetně Věry Jantošové, vyučující vzdělávacího programu JA Studentská firma.

A jak to všechno probíhalo? Ředitel firmy Radek Sedlmaier všechny oslnil dokonalou prezentací před publikem, po celou dobu firmu motivoval a povzbuzoval. Byl aktivní na sociálních sítích a v komunikaci s podnikatelem Karlem Divišem, mentorem a porotci. Má pěkně našlápnuto do budoucí profesní kariéry. Je skvělý Team Leader. Škoda, že letos tato kategorie na veletrhu nebyla, určitě by v ní zabodoval.

Zástupci studentské firmy HáTéčko. Studentky zleva: Nela Králová, Vanessa Chmelová, Jana Pechová, Aneta Koniariková. Studenti zleva: Radek Sedlmaier, Kryštof Jech, Ladislav Jelínek.
V sedmi se to lépe táhne. Studentská firma HáTéčko čelí různým výzvám

Designérka firmy a editorka konečné verze receptů Vanessa Chmelová zajišťovala tisk veškerých propagačních materiálů, receptů a podílela se na výzdobě stánku a komunikaci se zákazníky a porotci. Byla při práci velmi pečlivá a svědomitá a překvapovala svým klidem a pohodou po celou dobu akce. Lean Canvas je něco, čemu dala směr a myslím, že její provedení bylo nejoriginálnější z celého veletrhu.

Marketingový manažer Kryštof Jech tvořil všechny propagační materiály, dolaďoval výroční zprávu a prezentaci do jejich finální podoby. Skvělý byl přímo na Harfě, kde jeho maskot Kuchařík byl neodolatelný a všichni se s ním chtěli vyfotit. Jeho úsměv, pohoda a klid se přenášely i na všechny ostatní v týmu.

Zdroj: Youtube

Autorka batikovaných zástěr a utěrek Aneta Koniariková je doladila do posledního detailu a perfektně se podílela na výzdobě stánku. Rovněž skvěle reprezentovala firmu při komunikaci se zákazníky a porotci. Její rozvážnost a úsměv na tváři, která byla i barevně sladěna s výrobky, dodávala elán po celý den.

Zástupkyně ředitele Nela Králová odpovídala za sekci dřevěných výrobků a jejich balení a pohotově vždy řešila vše potřebné. Podílela se na balení všech výrobků na veletrh a jejich kontrole, než se dostanou k zákazníkovi. Během přípravy na akci i během akce samotné všechny povzbuzovala a vyzařovala z ní vždy pohoda a nadšení. Je skvělým parťákem a zástupcem ředitele. Její cit pro detail ostatní ocenili při výzdobě stánku.

Zástupci studentské firmy HáTéčko s podnikatelem Karlem Divišem.
Studentská firma HáTéčko pozvala do křesla pro hosta podnikatele Karla Diviše

Skvělá ekonomka Jana Pechová obsahově vytvořila výroční zprávu, která byla porotci chválena a oceňována. Krásně celý tým povzbuzovala a usmívala se. Po celou dobu veletrhu byla pohodová, pohotová a skvěle doplňovala ostatní. Fotila, natáčela a zdokumentovala důležité okamžiky, které se v tento den odehrávaly.

Prodejce Ladislav Jelínek oslnil krásnou angličtinou a projevem s porotci, byl trpělivý a klidný, pomáhal se vším, co bylo zapotřebí a bez jeho pomoci na stánku by tým nezvládl vše tak, jak si přál.

Všichni si ještě jednou zaslouží velké poděkování za skvělou reprezenraci vlašimské školy při tak náročné akci!