Soutěží se vždy v týmech po dvou či po třech, přičemž si studenti vyberou jedno ze dvou zadaných témat, zpracují ho ve formě prezentace a poté svůj nápad či myšlenku představí světu. Témata letošního ročníku byla První rande a Na tom se shodneme.

Účelem nominačního kola je vždy vybrat nejlepší týmy z celého kraje, které postoupí do krajského kola.

close Prezentiáda na Střední odborné škole a Středním odborném učilišti ve Vlašimi: A-Z Team. info Zdroj: Zbyněk Vacek zoom_in Prezentiáda na Střední odborné škole a Středním odborném učilišti ve Vlašimi: A-Z Team.

A–Z Team vytvořil prezentaci s názvem První rande s hlavní myšlenkou: Láska tě spoutá, láska je nebezpečná věc. Tým s názvem Albinky předložil prezentaci na téma První rande a jejich hlavní motto bylo: Nebojte se, zkoušejte to! Tým Experti na lásku přihlásil do soutěže prezentaci První rande.

Všechny týmy vytvořily velmi zajímavé prezentace a vyzkoušely si, že realizace nápadu není vždy jednoduchá záležitost. Určitě si zaslouží velké poděkování za odvahu a perfektní přístup k celé soutěži.

| Video: Youtube

Z nominačního kola soutěže postoupilo v úterý 28. února do krajského kola dvacet nejlepších týmů z celého Středočeského kraje. Z vlašimské školy postoupily do tohoto užšího výběru všechny tři nominované týmy!

Soutěžícím studentům děkuji za účast v soutěži a gratuluji jim k postupu. Krajské kolo Prezentiády se uskuteční v úterý 28. března v Praze. Společně popřejme týmům A-Z Team, Albinky a Experti na lásku hodně úspěchů.