Zájemci na místě najdou tři desítky talentovaných řemeslníků a prodejců, kteří představí své výtvory a originální produkty. Kdo plánuje obdarovat své blízké unikátním dárkem, nebo si udělat radost sami sobě, tomu jarmark nabídne množství inspirace. Od vánočních dekorací a vonných svíček přes originální šperky z různých materiálů až po šitou, pletenou či háčkovanou módu či lahodné medové dobroty. Široký výběr věcí z různých materiálů, jako je drát, dřevo, keramika či sklo, leckoho jistě nadchne.

Pozvánka na jedenáctý Podblanický kreativní jarmark v Kulturním domě Blaník ve Vlašimi.Pozvánka na jedenáctý Podblanický kreativní jarmark v Kulturním domě Blaník ve Vlašimi.Zdroj: Spolek Fakt-Um

Návštěvníci se mohou těšit nejen na bohatý sortiment, ale také na zajímavý doprovodný program, který bude probíhat na pódiu v rámci celého dne.

Z Podblanického kreativního jarmarku ve Vlašimi.
Video, foto: Vlašimský Podblanický kreativní jarmark oslavil kulatiny

Ale není to jen o nákupu originálních výrobků či prožití vánoční atmosféry. Podblanický kreativní jarmark má i dobročinný přesah. Každoročně vybrané dobrovolné vstupné putuje k těm, kteří potřebují podporu. Tento rok bude částka věnována obecně prospěšné společnosti Pomocné tlapky, která se specializuje na chov, předvýchovu a výcvik asistenčních psů. Ti se pak stávají zdarma důležitými společníky pro tělesně postižené. Spolek Fakt-Um tak skrze tuto událost přináší radost nejen návštěvníkům jarmarku, ale i těm, kteří potřebují pomoc.

Vánoční poutákVánoce, Vánoce přicházejí…Zdroj: Redakce