Mluvilo se o podnikání v Česku, o informačních technologiích a umělé inteligenci. Probírala se sportovní a profesní kariéra Karla Diviše, rozdíl v podnikání v devadesátých letech a v dnešní době a vliv médií. Samozřejmě nechyběly otázky odlehčené, například: „Co říkáte na vaši podobu s hollywoodským hercem Richardem Geerem?” nebo otázky týkající se blížících narozenin a osobního života Karla Diviše.

Beseda byla vedena v pohodovém duchu, host ji obohatil o úsměvné zážitky a kuriózní situace ze svého života a podnikání. Otázky byly pro posluchače velmi pestré, a protože Karel Diviš velmi poutavě na otázky odpovídal, všichni s nadšením čekali na další, které moderátor vkusně do rozhovoru zařazoval.

Celé osazenstvo si besedu užívalo a u zajímavého vyprávění čas uplynul tak rychle, že hodinu a půl nikdo nezaregistroval. V historicky autentických prostorách se beseda pod taktovkou studentské firmy HáTéčko vydařila a sklidila úspěch u všech přítomných. Vše se natáčelo a záznam je umístěn na internetových stránkách studentské firmy HáTéčko.

Ta před začátkem besedy představila i svůj stánek s gastro výrobky včetně svých originálních receptů a Karel Diviš slíbil, že HáTéčko přijde podpořit i na Veletrh studentských firem JA Expo do Prahy. Neváhejte a přijďte HáTéčko podpořit i vy ve čtvrtek 30. března do Galerie Harfa v Praze.

| Video: Youtube