Votičtí ochotníci každým vystoupením přidávají další fóry a ani jedno představení není stejné. Snaží se držet i rad známého herce Václava Upíra Krejčího, který se přišel podívat na jejich premiéru v polovině února do Votic.

Usadit diváky v sále byl tentokrát oříšek. K již provedeným 110 rezervacím přišlo navíc asi 20 lidí. Zájem byl tak velký, že i ze šatny ochotníků byla vzata židle, která posloužila poslednímu příchozímu, aby nebyl o zážitek ochuzen.

Z ochotnické soutěže v Divadle U Jelena v Bystřici.
Pohárek, Kandrdásek a Divadlo jednoho herce. Ochotníci soutěžili v Bystřici

Olbramovické publikum se již od začátku naplno smálo. A v několika situacích už i sami ochotníci měli namále a nebylo pro ně snadné udržet své cukající koutky a nevystoupit z role. Sál restaurace U Komína vždy svou atmosférou vybízí k tomu užít si vystoupení v duchu sousedského veselí, kde se všichni znají.

Ochotníci též podpořili krásný masopustní olbramovický průvod v maskách. S oslíkem a koněm přijela členka votického divadelního souboru Andrea Stránská, jež s manželem Petrem Stránským provozuje v obci Buchov Jezdecký klub Atrej.

Na masopustní průvod a divadelní představení v Olbramovicích budou všichni rádi vzpomínat. Nezbývá nic jiného než jim popřát, ať se v příštím roce opět sejdou v tak dobré náladě.

Tomáš Marný