Den plný atrakcí pro celou rodinu začíná ve 13 hodin a nabídne návštěvníkům autentickou atmosféru středověkého jarmarku s dobovým tržištěm, kde si bude možné zakoupit řemeslné výrobky a lokální pochutiny. Návštěvníci se mohou těšit na lukostřelecké a šermířské turnaje, které vyvrcholí večerní ohňovou show od skupiny Synové Bouře. Divadelní vystoupení či živá hudba od kapely Metanoon zajistí bohatý kulturní program.

„Chceme návštěvníkům nabídnout něco opravdu speciálního, co spojuje historii s pohádkovou atmosférou. Jsme nadšeni, že můžeme představit tuto jedinečnou akci, která poskytuje zábavu pro všechny věkové kategorie,“ říká Michal Jirec, organizátor akce.

Gastronomické zážitky Medákova krčma během celého dne zajišťuje bohaté občerstvení, které zahrnuje lákavé pokrmy připravené podle tradičních českých receptur. Návštěvníci si budou moci pochutnat na široké nabídce kvalitních jídel a nápojů, které uspokojí i ty nejnáročnější strávníky. Pozvánka pro všechny Tato akce je ideální příležitostí pro rodiny s dětmi, historické nadšence a všechny, kteří si chtějí užít nevšední den plný zážitků v srdci Čech.

„Těšíme se na všechny návštěvníky, kteří přijedou sdílet s námi tento nezapomenutelný zážitek,“ dodává Michal Jirec.

Co dělá tuto akci skutečně výjimečnou, je nejen tradiční denní bitva, ale také bitva noční. Večerní nebe rozzáří nejen ohně, ale také výbuchy děl a pochodně, což vytvoří jedinečnou atmosféru, kterou si nesmíte nechat ujít. Přijďte a buďte součástí této jedinečné události v Olbramovicích!

Pro více informací sledujte webové stránky www.blanik.net/kalendar-akci nebo www.synoveboure.cz Turistická destinace Kraj blanických rytířů je partnerem akce.