Očekávaných sto traktorů sice nedorazilo, částečně i díky tomu, že traktoristé z okolních obcí se účastnili hasičských okrskových soutěží, z nichž jedna byla v nedalekých Přibyšicích. Nakonec se sjelo 81 traktorů Zetor.

Dokladem toho, jak kvalitní stroje Zetor vyráběl, je traktor John Deere 2400, což byl Zetor 7340 s minimálně upravenou kabinou a tradiční zelenou barvou značky John Deere. Zřejmě to byl tak dobrý traktor, že za něj tento přední světový výrobce převzal záruku a servis, který byl u Zetorú minimální.

Těchto Zetorú se od roku 1993 pro John Deer vyrobilo přes 6 500 kusů a k plné spokojenosti jezdí dodnes kromě západní Evropy v Jižní Americe, Africe i Austrálii. Traktor, který přijel do Nahorub, pochází ze Španělska.

Spanilá jízda proběhla bez problémů, jenom jeden traktor byl přitažen pro problém s řazením. S harmonikářem Kamilem Rabinákem si účastníci zazpívali, klobásy se snědly, pivo vypilo a všichni se těší na 22. ročník, kdy se už snad sjede těch sto Zetorú. Dík patří všem z této malé vesničky, kteří věnovali spoustu svého času přípravě této akce i následnému úklidu.