Cíl byl jasný. Aktivně návštěvníkům veletrhu a vystavovatelům přiblížit činnost a smysl kladrubské organizace, debatovat s nimi o rybářských zkušenostech handicapovaných, seznamovat je s plány a projekty a na základě získaných kontaktů a příslibů je v brzké době realizovat, posunout činnost spolku zase o krok dál a pomoct tak většině členů plnit jejich sny. Nedílnou součástí bylo získání finančních prostředků na rozvoj organizace a potřeby handicapovaných rybářů.

„V rámci čtyř výstavních dnů jsme se snažili navštívit a promluvit se všemi stávajícími partnery, kteří nás dlouhodobě a aktivně podporují, a podařilo se nám získat i pár nových společností, které by nám, věřme, do budoucna mohli být nápomocny,“ konstatoval hospodář kladrubské organizace Jan Porhansl.

„V rámci veletrhu jsme sdělovali též naše závodní aktivity, kde bychom rádi vyzdvihli enormní nárůst zájmu mládeže na našich rybářských dětských závodech na nádrži Záhorská. Zvali jsme návštěvníky na Mistrovství České republiky handicapovaných rybářů v plavané s mezinárodní účastí na Labe do Mělníka, informovali o Mistrovství světa handicapovaných v bulharském Plovdivu a neposledně zvali na naše závody do Kladrub na Záhorskou nádrž,“ doplnil předseda spolku Tomáš Kučera.

| Video: Youtube

„Naše osmá účast na veletrhu a vynaložené úsilí nás všech bylo přínosné a těší nás, že jsme opět lidem sdělili, že se dá s handicapem rybařit, lze potkávat nové přátelé a s podporou se lze úspěšně zařadit do 'běžného' života,“ shodli se Jan Porhansl a Tomáš Kučera.