A co je hlavní. Na Danielku se podařila vybrat neuvěřitelná částka a pořadatelé Nadačnímu fondu Zlatá hvězda odeslali částku 35 000 korun. A to není vše. Někteří z dodavatelů žádali o zaslání transparentního čísla účtu nadačního fondu, aby ještě mohli něco poslat, protože to v tom spěchu místě nestihli. Částka pomůže rodině Vinšů se o obrovský kus přiblížit k pořízení rehabilitačního přístroje pro Danielku. Kdo na festivalu měl možnost Danielku vidět osobně, jistě pochopil, v jak nelehké situaci rodina je.

A kdo by chtěl tak ještě pomoci, tak číslo transparentního účtu Nadačního fondu zlatá hvězda je: 123-1288210297/0100. Do poznámky je nutno napsat: FF Poříčí n./S. - Danielka

A ZDE je její příběh. 

Velký dík patří kromě dobrovolníkům i partnerům: BESIP, organizaci Český červený kříž - oblastní sdružení Praha 9, Muzeu Svět Škodovek, ale také Sboru dobrovolných hasičů z Mrače, kteří bezplatně zapůjčili pivní sety a párty stany. A na závěr patří obrovské poděkování obci Poříčí nad Sázavou za materiální, finanční i fyzickou pomoc a tradičně i hasičům ze Sboru dobrovolných hasičů Poříčí nad Sázavou, kteří po celý den vypomáhali jako členové požární hlídky a i s dalšími činnostmi.