Pravidelný čtvrteční program bude začínat v 19.30 hodin. Na návštěvníky bude čekat nejdříve minidisco a od 20.00 hodin soutěže pro dospělé o ceny, které jsou spojeny s provozem areálu. Koncerty odstartují ve 20.30 hodin.

V prvním červencovém týdnu vystoupí Michal Šindelář a o týden později folk-popový zpěvák a písničkář Voxel. 16. července to pak bude společné vystoupení Jakuba Smolíka s Petrem Kolářem. 23. července se mohou návštěvníci těšit na Stanislava Hložka a 30. července na Štěpána Kojana ze skupiny Keks.

Uvnitř Hotelu Monínec bude následovat od 21.30 hodin promítání videí o vesmíru a hvězdách. Bude li příznivé počasí, naváže na to od 22.00 hodin sledování monínecké noční oblohy dalekohledem. Večerní program bude pro všechny zdarma. Moderovat jej bude Vláďa Slezák, který je jinak známý díky svému působení v jihočeském rádiu Faktor, Rádiu Blaník či Českému rozhlasu.

Hotel Monínec najdete v horní části areálu na adrese Monínec 7. Dostanete se k němu po příjezdové silnici, kdy nejdříve minete dolní stanici místní lanovky a budovu M2. Dále po několika zatáčkách podjedete můstek a pojedete okolo Hlavní sjezdovky. Poté, co se po levé straně objeví dependance Nová Javorka, budete už téměř na místě. U moníneckého hotelu je samozřejmě také parkoviště. Další informace naleznete na adrese ZDE.

Představení interpretů

Michal Šindelář
Syn bývalého baskytaristy skupiny Katapult je zpěvákem, kytaristou a bubeníkem, který hrál doposud jak s tímto legendárním uskupením, tak například ve triu s Martinem Jančíkem a Davidem Švandrlíkem, ale také sólově. Jeho píseň Hořely, padaly hvězdy zazněla mimo jiné i ve filmu Bába z ledu.

Voxel
Folk-popový zpěvák a písničkář, který vystupuje také se skupinou Voxel & Spol.. Doposud vydal již tři alba. To poslední pod názvem NANOVO v minulém roce. V roce 2014 vyhrál v kategorii Hvězda internetu soutěž Český slavík. Jeho největším hitem je píseň V naší ulici.

Jakub Smolík
Držitel Českého slavíka v kategorii Skokan roku vydal svoji zatím poslední desku, která je záznamem koncertu z pražského Divadla Hybernia, před dvěma roky. Celkově má však za sebou již více než 30 dlouhohrajících desek. K jeho nejznámějším písním patří například Říkej mi táto či Až se ti jednou bude zdát.

Petr Kolář
Zpěvák, který v minulosti působil ve skupinách Arakain či Precedens, je známý díky písni Ještě, že tě lásko mám nebo i řadě rolí v muzikálech. Před pěti lety nahrál s Karlem Gottem píseň To jenom láska zastaví čas. S Jakubem Smolíkem zpívají společně například baladu Šípková Růženka pocházející původně od Jiřího Schellingera.

Stanislav Hložek
V 80. letech tvořil oblíbenou dvojici s Petrem Kotvaldem, když doprovázeli Hanu Zagorovou Později připravoval vlastní pořady pro děti a nazpíval mimo jiné i písničky pro dětské seriály Želvy Ninja či Rodina Nessova. Z působení s Petrem Kotvaldem jsou samozřejmě nejznámější Holky z naší školky.

Štěpán Kojan
Vedle toho, že je frontmanem skupiny Keks, koncertuje od roku 2005 samostatně. Hraje přitom na kytaru a harmoniku. Se skupinou Keks hrál například i se Suzi Quatro nebo Smokie. Pochází původně z Benešovska, tedy jen několik málo desítek kilometrů od Areálu Monínec.

Radek Polák