Na prvním koncertu vystupovalo 1. a 2. oddělení těch nejmenších začátečníků a mírně pokročilých. Děti společně s rodiči zahráli a zazpívali Tančí vločky, Šnečku, Sněhulák, Těšila se naše stříška, Honzíček si hlavu láme, Koleda, koleda Štěpáne, Vánoční večer, Zima, Bílé Vánoce a Hore bratři.

Na druhém koncertu, který byl kombinovaný ze 3. a 4. oddělení a ansámblu, zazněly i složitější skladby. Diváci slyšeli Alla Marcia, Dance, Kdybys měla má panenko, Čí to koníčky, Lidové písně, Kdybych já věděla, Černé oči, Jede, jede poštovský panáček, Beskyde, Já jsem z Kutné Hory, Sněží, sněží, Do peřiny. Spi Ježíšku, Maková zrníčka. Na Vánoce, dlouhý noce, Veselé Vánoční hody, Jak jsi krásné neviňátko, Pásli ovce Valaši, Sem pojďte, Poslyšte s radostí, Na Štěpána dobrý král, Pojedeme vláčku s instrumentálním závěrem.

Nezbývá než dodat, že byl koncert výborně dramaturgicky postavený. Výkony dětí a rodičů byly skvělé a diváci nadšení. Oba koncerty se krásně vydařily, byla to moc pěkná oslava svátku Tří králů.

Blanka Škorpová