Cimbálová muzika Milana Broučka je české hudební těleso, které již od roku 2014 funguje ve stabilním složení. Ačkoliv se může zdát, že svým nástrojovým obsazením a názvem spadá do kategorie „lidová hudba“, není tomu tak.

Členové jsou absolventi uměleckých škol (hudební a taneční fakulta, konzervatoř), hráči předních českých orchestrů (Orchestr Národního divadla, Plzeňská filharmonie) a věnují se také hudebně-pedagogické činnosti (na konzervatoři, v základní umělecké škole, v soukromé hudební škole Studio Jandova).

| Video: Youtube

Díky tomu se kapela rozvinula z očekávaného folkloru do unikátní multižánrovosti, která cílí na rozsáhlejší spektrum publika, zasahuje posluchače mladších generací i jiných hudebních stylů.

Vstupenky v ceně 350 korun lze zakoupit v předprodeji v čerčanském informačním centru, na místě bude vstupné 400 korun. Děti do 12 let zdarma (bez vstupenky, v doprovodu dospělé osoby v poměru 1:1). Lístky nejsou číslované, jak kdo přijde, tak si sedne. V případě vyprodání míst k sezení, budou k dispozici místa na stání.