Celý výtěžek pak putoval organizaci Rytmus Střední Čechy, která již dvacet let pomáhá lidem se zdravotním postižením začlenit do běžného života.

Kromě známých jmen z předešlých ročníků se představily i další skvěle sehrané party, které se snažily zamíchat pořadím. Nepříjemná zima rozhodně nikomu neubírala na síle, svižném tempu a dobré náladě. Vytrvalý déšť neodradil ani diváky, kteří fandili do poslední minuty. Odměnou jim byla napínavá podívaná, kterou u stánků prokládali dobrým jídlem a pitím.

Gólově se letos nejlépe dokázali prosadit Rumáci F. C. a probojovali se na samotný vrchol turnaje. Svojí urputností opět nezklamali ani Hecaři a připisují si na své konto krásné druhé místo. V souboji o třetí příčku přálo větší štěstí týmu Kala@mita, který za sebou nechal na čtvrté pozici tým Teplý Kluci.

„Skvělou atmosféru a výkony podtrhával dobrý pocit z prospěšné věci. Sportovci se sice utkali proti sobě, ale se společným cílem,“ ocenil hlavní organizátor David Řejha. Ve veřejné sbírce se nakonec podařilo vybrat bezmála třicet tisíc korun. Krásný výsledek.

| Video: Youtube

„Velký respekt si zaslouží všechny zúčastněné týmy. Jmenovitě pak Lukáš Kostrh, Adam Novotný, Tomáš Suttner z 9.A ZŠ Litvínovská na Střížkově, kteří spolu s dalšími kamarády Lukášem Lehutou a Josefem Brožkem neváhali na poslední chvíli dorazit z Prahy a nahradit jedno chybějící družstvo do počtu. Uznání patří i všem dobrovolníkům, moderátorovi akce Radku Sedlmaierovi a hlavnímu organizátorovi Davidu Řejhovi, který celou tradici založil a dále udržuje,“ uvedla ředitelka Rytmusu Střední Čechy Pavla Fleischhansová.

Poděkování partnerům a sponzorům: město Benešov a Městská sportovní zařízení, Kaufland, Flosman, Pinko, Schreiber Czech Republic, Bruks – Barber shop Benešov, TinTin Bar, Pulse Fitness Benešov. Zvukovou a hudební techniku zajistila firma Benesound.