Název akce S chutí Toskánska bude návštěva čerčanského kina
KDY: 15. února od 19.30
KDE: Čerčany, kino 
ZA KOLIK: 100 korun

Arturo je sice uznávaný michelinský šéfkuchař, ale má problémy s ovládáním hněvu, které ho dostanou do vězení. Po propuštění musí dělat veřejně prospěšné práce, a tak učí vařit skupinku lidí s Aspergerovým syndromem. Ačkoli jejich způsob myšlení je mu vzdálený, v jednom ze svých studentů objeví kulinářského génia a rozhodne se mu pomoci vyhrát kuchařskou soutěž. Temperamentní kuchař a jeho znevýhodněný student tak vytvoří originální dvojici, pro kterou žádný sen není nesplnitelný. Vstupné je 100 korun.

Název akce Neustupovští hasiči pořádají dětský karneval
KDY: 16. února 13:00
KDE: Neustupov, kulturní dům
ZA KOLIK: Vstupné dobrovolné

Sbor dobrovolných hasičů Neustupov se rozhodl udělat dětem opět radost pořádáním karnevalu. V neděli 16. února je od třinácté hodiny rozpohybuje v Kulturním domě Neustupov hudební kapela Pohoda Team. Vstupné na akci je dobrovolné, masky vítané. 

Název akce Pacholata pořádají tradiční ples
KDY: 15. února 20:00
KDE: Benešov, Městské divadlo Na Poště 
ZA KOLIK: 250 korun

Orchestr Big Band Pacholata pořádá v Městském divadle Na Poště Benešov tradiční ples. Vstupné je 250 korun.

Název akce V komedii přiblíží příběh doktora Dolittle
KDY: 16. února 17:00
KDE: Benešov, kino
ZA KOLIK: 130 korun

Komedie Dolittle přiblíží příběh výjimečného muže, pozoruhodného zejména tím, že si mnohem víc než s lidmi rozuměl se zvířaty. A to doslova. Náš doktor Dolittle ovšem není nudný veterinář, nýbrž stoprocentní dobrodruh, po jehož boku se nelze nudit. Vstupné je 130 korun.

Název akce Zabijačkový retro disco ples se blíží
KDY: 15. února 20:00
KDE: Konopiště, Restaurace Nová Myslivna 
ZA KOLIK: 150 korun

Pořadatelé nabízí zábavu a skvělé jídlo na zabijačkovém retro disco plese pod vedením DJ Jakuba Macháčka. Vstupné je 150 korun.