Název akce Benešovskíé kino promítne film Le Mans´66
KDY: 29. listopadu 19:30
KDE: Benešov, kino
ZA KOLIK: 130 korun

Le Mans´66, který benešovské kino promítá v sobotu 29. listopadu od 19.30 hodin, je strhující příběh o tom, jak konstruktér aut Carroll Shelby a britský jezdec Ken Miles postaví pro automobilku Ford revoluční závodní auto, aby mohli zvítězit nad Enzem Ferrarim v závodu 24 Le Mans ve Francii roku 1966. Držitel Oscara Matt Damon a Christian Bale ve filmu inspirovaném skutečnou událostí.

Název akce Pořádají vánoční jarmark s rozsvícením stromku
KDY: 29. listopadu 16:00
KDE: Křečovice, obecní úřad
ZA KOLIK: zdarma

Vánoční jarmark s rozsvícením vánočního stromku pořádá i obec Křečovice a to v pátek 29. listopadu od 16 hodiny. Jarmark se bude konat v nové místnosti místniho obecního úřadu. Akci pořádá Základní škola Josefa Suka a mateřská škola Křečovice. 

Název akce Obec Kondrac pořádá vánoční jarmark
KDY: 30. listopadu 10:00
KDE: Kondrac
ZA KOLIK: zdarma

Vánoční jarmark s nabídkou ručně dělaných výrobků místních řemeslníků a občerstvení od šikovných gazdinek pořádá obec Kondrac v sobotu 30. listopadu od desáté hodiny.

Název akce V Maršovicích rozsvítí také stromek
KDY: 1. prosince 15:00
KDE: Maršovice
ZA KOLIK: zdarma

Vánoční dílničky a rozsvícení vánočního stromu pořádají i Maršovice v neděli 1. prosince od 15 hodiny v sálu místní radnice. V 17 hodin se rozsvítí vánoční stromeček na městečku. 

Název akce Rozsvítí vánoční stromeček za zpěvu koled
KDY: 1. prosince 16:00
KDE: Pyšely, Náměstí T. G. Masaryka
ZA KOLIK: zdarma

Rozsvícení vánočního stromu se zpěvem koled od dětí z pěveckého kroužku Základní školy v Pyšelích připravila Tělocvičná jednota Sokol Pyšely a místní základní škola pro své občany na neděli 1. prosince od 16 hodiny. Maminky z Klubu rodičů a přátel školy zvou návštěvíky k nákupu voňavých perníčků, krásných přáníček a výrobků vyrobených dětmi ze ZŠ Pyšely. Přichystáno bude tradiční vánoční občerstvení. Marie Kolářová u této příležitosti vystavuje ve své galerii vánoční pohlednice a malou vernisáž svých obrazů.