Název akce Setkají se s překladatelem díla Na Svaté Heleně
KDY: 13. března  19:00
KDE: Café Na slovíčko Benešov
ZA KOLIK: Vstupné dobrovolné

Tentokrát v rámci letošního Benešovského literárního festivalu přivítají návštěvníci překladatele Aleše Pohorského, díky jehož překladu budou svědky posledních dnů Napoleona Bonaparta. Pořadem bude provázet Pavel Hoza. Ukázky z díla přečte skvělý interpret a herec Jan Vlasák. Na violoncello jej doprovodí Margit Koláčková.

Název akce Slavnosti sourozenců Roškotových budou mít bohatý program
KDY: 14. března 14:00
KDE: Spolkový dům Vlašim
ZA KOLIK: zdarma

Program letošních slavností sourozenců Roškotových bude tvořit slavnostní předání cen vítězům výtvarné soutěže ‚Oblíbené roční období‘ Vernisáž výstavy ‚Roční období v díle Anny Roškotové‘, Puzzle koutek pro děti, výtvarné dílny pro děti i dospělé, hudební vystoupení a bohaté občerstvení.

Název akce Přichází další noc pro ženy
KDY: 14. března 20:00
KDE: Městské divadlo Na Poště Benešov
ZA KOLIK: 349 korun

Nespoutaná, vše odhalující show Ladiesnight plná svalů z oceli je tvořená více než dvouhodinovým programem jako například na námořníky ochotné pro ně zemřít, hasiče vrhající se do plamenů vášně, nebo důkladnou policejní prohlídku a mnoho dalších vystoupení. Vstupné na akci je od 349 korun.

Název akce Zahrají si oblíbenou hru intelektuálů
KDY: 14. března 08:00 – 14:00
KDE: Společenské centrum Týnec nad Sázavou
ZA KOLIK: zdarma

Tělovýchovná jednota Jawa Brodce pořádá šachový turnaj.

Název akce Pyšelští hasiči připavují svůj ples
KDY: 13. března 2020 20:00
KDE: Pyšely, sokolovna
ZA KOLIK: 100 korun

Pyšelští dobrovolní hasiči se už připravují na svůj tradiční ples, který letos naplánovali na sobotu 13. března od 20. hodiny. V ceně vstupenky 100 korun návštěvníky v pyšelské sokolovně čeká taneční parket a hudba kapely Kolář Band, bohatá tombola a setkání ze známými a přátely.