Název akce Připomenou časy první poválečné generace
KDY: 12. 10. 19:00 
KDE: Neveklov Aula ZŠ 
ZA KOLIK: Vstupné dobrovolné

Hudební komedie 60´S aneb šedesátky, autorský projekt Jiřího Janků a Petra Svojtky připomene nadějnou dobu 60. let 20. století, převratný čas, kdy se ve světě i u nás dostávala ke slovu první poválečná generace, dobu hravosti a rozkvětu kultury, dobu prvního tání. Hraje Spolkek divadelních ochotníků Sedlčany. 

Název akce V hospici otevřeli dveře veřejnosti
KDY:  12. 10. 14:00
KDE: Čerčany, hospic
ZA KOLIK: zdarma

Tři, o.p.s. připravila na Světový den hospicové a paliativní péče Den otevřených dveří v Hospici Dobrého Pastýře. Organizace připravila workshop na téma "Jak zvládnout náročnou péči o těžce nebo nevyléčitelně nemocného blízkého v domácím prostředí" s Adrianou Šandrejovou, staniční sestrou hospice.

Název akce V Týnci vystoupí Keks
KDY:  12. 10. 21:00 
KDE: Týnec nad Sázavou, společenské centrum
ZA KOLIK: 200 korun

Rocková kapela Keks vystoupí v Společenském centru Týnec v sobotu 12. října od 21 hodin. 

Název akce Ve Voticích si budou opět pouštět draky
KDY: 12. 10. 14:00 – 18.00
KDE: Votice, Pod Borovíčkem 
ZA KOLIK: zdarma

Spolek Valkýra zve na tradiční drakiádu do Votic. Na zájemce čeká soutěžní dračí klání a týmové soutěže o zajímavé ceny, pečení buřtů a další občerstvení a také doplňkový program. Draci se budou pouštět na louce pod Borovíčkem.

Název akce Kouzelná školka oslaví 20 let
KDY: 11. 10. 17:00
KDE: Benešov Kino 
ZA KOLIK: 200 korun

Kouzelná školka s Michalem ze školky je zábavné představení pro děti. Kouzelná školka slaví výročí 20 let! Vystoupení trvá 1 hodinu a je bez přestávky. Děti jedno a dvouleté v době konání představení v doprovodu dvou platících může sedět zdarma na klíně rodičů. 

Název akce Představení slibuje dobrou zábavu
KDY: 11. 10. 9:30 
KDE: Sázava, kulturní dům
ZA KOLIK: 80 korun

Jaké to je, když kostelní varhaník je ve skutečnosti utajeným operetním autorem, matka představená majorem, poručík subretou a klášterní schovanka operetní divou, to uvidí diváci festivalu Voskovcová sázava 11. října od 9:30 hodiny v představení Utíkej, Nituško! Inscenátoři slibují především zábavu plnou záměn, nedopatření a omylů. Hru uvede Divadelní spolek Kroměříž.