Název akce Neveklovský pěvecký sbor oživí kostely
KDY: 15. 12. 15:00
KDE: Bělice, Kostel sv. Máří Magdalény
ZA KOLIK: Vstupné dobrovolné

V kostele zazní adventní i vánoční písně a koledy pěveckého sboru Základní školy Jana Kubelíka z Neveklova. Vstupné na koncert je dobrovolné.

Název akce Betlémské světlo dorazí do Hospice Dobrého Pastýře 
KDY: 15. 12. 13:30
KDE: Čerčany, Hospic Dobrého Pastýře
ZA KOLIK: Vstupné dobrovolné

Tradiční Adventní neděli s Betlémským světlem připravil Hospic Dobrého Pastýře Čerčany na 15. prosince. Na programu bude dobročinný módní bazárek a kreativní dílnička pro děti. Letošní novinkou je komunitní vánoční jarmark, kde se se svými výrobky, produkty či uměleckými výtvory budou prezentovat místní řemeslníci. Akce začne v 13.30 vystoupením dětí z místní mateřské školy.

Název akce Vyrobí si originální ozdobu
KDY: 14. 12. 9:00-12:00
KDE: Vlašim, Spolkový dům sourozenců Roškotových
ZA KOLIK: 350 korun

Spolek Fakt-um pořádá rukodělný kurz, kde se návštěvníci naučí drátovat vánoční ozdoby a vyrobí si originální vánoční výzdobu dle vlastní fantazie. Kurz vede lektorka Helena Zdeňková. Cena vstupného je 350 korun.

Název akce Setkají se na třetí adventní neděli
KDY: 15. prosince 16:00
KDE: Pyšely, Náměstí T.G. Masaryka
ZA KOLIK: zdarma

Křesťanský sbor již po třetí pořádá třetí adventní neděli s písničkami a vyprávěním, báječným občerstvením a letos bude pro návštěvníky připraveno divadelní představení Víti Marčíka ,,Setkání před Betlémem“.

Název akce Na koncertu Keksu hostuje Ivan Mládek
KDY: 14. prosince 20:00
KDE: Benešov, Kulturní dům Karlov
ZA KOLIK: 449 korun

Na tradiční vánoční koncert si kapela KEKS tentokrát pozvala Banjo Band Ivana Mládka & DJ Bróža. Vstupné na akci je 449 korun.