VYBRAT REGION
Zavřít mapu

ROMAN MAŠEK

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Pro čerčanského Jirovského podzim skončil

Benešov - Disciplinární komise OFS Benešov trestala hříšníky.

Céčko Šacungu ovládlo okres

Benešovsko - Okresní nohejbalová soutěž uzavřela finálovými boji svoje brány. Vítězem se stalo céčko Šacungu, které ve finále zdolalo Albatros, třetí skončil Divišov.

Výsledků z uplynulého florbalového víkendu

Benešov - Florbalových týmům se moc nedařilo

Ženy rozhodly o postupu do 2. kola Českého poháru až v prodloužení

Benešov - Kvalifikace o žákovskou ligu se mladším žákyním vydařila jen napůl

Judisté přivezli z Brna jednu zlatou, tři stříbrné a dvě bronzové medaile

Brno - O uplynulém víkendu 26. a 27. září bojovali naši mladí mezi více jak šesti sty účastníky z devíti států a rozhodně se neztratili.

ON-LINE: Ptali jste se policisty Petra Kratochvíla

Benešov - Na dotazy čtenářů odpovídal ve čtvrtek 13. srpna v on-line rozhovoru Petr Kratochvíl, vedoucí obvodního oddělení Policie České republiky ve Voticích.

Stará radnice se mění v centrum pro děti a mládež

Vlašim - Do zchátralé barabizny napumpují zhruba 60 milionů korun a poskytnou ji vlašimskému mládí.

Sázava hlásí pokles, ale i tak jsou vodáci spokojení

Posázaví - Hladina řeky Sázavy podle měření Povodí Vltavy postupně klesá.

Oprava železničních mostů si vyžádala uzavírky

Čerčany /FOTOGALERIE/- Z části omezený provoz na silnici III/1095 pod železničním mostem na Pyšelce potrvá až do čtvrtka 13. srpna. V pondělí 10. srpna zase skončí úplná silniční uzavírka pod mostem ve směru na Poříčí nad Sázavou na komunikaci II/109.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Benešov - V uplynulých týdnech se v porodnici benešovské Nemocnice Rudolfa a Stefanie narodili další noví občánci. Šťastným rodičům blahopřejeme a miminkům přejeme hodně štěstí na dlouhou cestu životem.

Podblanicko nabízí přírodu i historii

Podblanicko - Na kole i pěšky se v letních měsících vyplatí zajet pod bájný Blaník. V jeho bezprostředním okolí naleznou turisté mnoho památek, románských kostelíků, nečekaných průhledů a míst k odpočinku a osvěžení.

Bezpečnost na Sázavafestu se letos o dost zlepšila

Kácov - Porušování leteckých předpisů by se mohlo firmě, která provozovala nad festivalem vyhlídkové lety vrtulníkem, prodražit.

Druholigový hokej Vodní Lvi neopustí

Benešov - Generální sponzor benešovských hokejistů, VHS Benešov, s podporou ledového sportu v původním rozsahu končí. Jak se se zásahem do klubového rozpočtu Vodní Lvi poperou?

Respekt je šance jak přežít

Kladruby - V pátek 31. července byl v Rehabilitačním ústavu Kladruby „Dnem všech motorkářů, pro které se motocykl stal součástí života, láskou i osudem“ - tak doslovně zněl i podtitulek druhého ročníku společného setkání milovníků motocyklů.

Ptali jste se týneckého policisty Petra Matouška

Benešov - Na dotazy čtenářů odpovídal ve čtvrtek 6. srpna v on-line rozhovoru Petr Matoušek, zástupce vedoucího oddělení Policie České republiky v Týnci nad Sázavou.

Ochrana fauny se přestěhuje, pokud sežene čtyři miliony

Příbram - Votická stanice pro zraněná zvířata je podle jejího šéfa Pavla Křížka časovanou bombou. Kapacitně nevyhovuje poptávce ani veterinárním normám. Na práci jsou jen dva lidé.

Děti z Bystřice a okolí přespí s příměstským táborem

Bystřice - Příměstský tábor Mateřského centra Kulíšek mohou maminky využít od pondělí 27. července do 7. srpna.

Mateřinku ve Vlašimi nepostaví

Vlašim - Podle starosty města Luďka Jeništy se Vlašim neobejde bez zvýšení kapacity mateřských šklol. Ne za pět let, ale už letos.

Vlašim se brání zlodějům, zamkla branku

Vlašim - Trpělivost s nenechavci došla vedení města Vlašim

Stavební stroje obsadily historické centrum

Vlašim - Obrnit trpělivostí se v těchto dnech musejí obyvatelé i návštěvníci Vlašimi.

Třídění bioodpadu by mohlo snížit poplatky

Vlašim - Biologické odpady tvoří více než třetinu komunálního odpadu. Proto je tu legislativní tlak na třídění a jeho větší využit.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Benešov - V uplynulých týdnech se v porodnici benešovské Nemocnice Rudolfa a Stefanie narodili další noví občánci. Šťastným rodičům blahopřejeme a miminkům přejeme hodně štěstí na dlouhou cestu životem.

Memoriál Jaroslava Chudlářského, finálový zápas

Olbramovice - Fotbalisté Olbramovic nestačili na Votice.

TEST DENÍKU: Infocentra cizincům nerozumí

Benešovsko - Řeklo by se, že zaměstnanci infocenter by měli dobře ovládat alespoň jeden cizí jazyk. Deník se však přesvědčil, že ne všude tomu tak je. Znalost cizí řeči je mnohde jen povrchní, což způsobí nejen legrační situace, ale i potíže.

Ptali jste se Stanislava Vlčka, kapitána SK Slavia Praha

Benešov /FOTOGALERIE/ - Do redakce Benešovského deníku zavítal ve čtvrtek 23. července kapitán SK Slavia Praha Stanislav Vlček, aby v on-line rozhovoru odpovídal na dotazy čtenářů.

Z outsidera se stal mistr

Bukovany - Překvapením skončil devátý ročník turnaje v malé kopané, který se v Bukovanech uskutečnil minulou sobotu 18. července. Z loňského outsidera – FC Sparty - se stal letošní vítěz.

Tradiční turnaj má již třiatřicáté pokračování

Kondrac - Místní TJ Sokol, oddíl kopané, pořádá v sobotu 25. července od 13 hodin v Kondraci na hřišti 33. ročník Podblanického poháru za účasti mužstev – Sokol Louňovice, Sokol Libouň, Sokol Velíš a Sokol Kondrac B.

Nepříznivé počasí zhatilo finále

Olbramovice - Neuskutečnitelné finále Olbramovice versus Votice B se odkope ve čtvrtek od 18 hodin.

Lindava vyhrála, ač měla pasivní skóre

Jírovice - Na zeleném pažitu v Jírovicích se odehrál za účasti čtyř mužstev AFC Dlouhé Pole, PC Bruins Benešov, FC Dynamo Lindava (okres Česká Lípa) a Benešovský výběr již 10. ročník fotbalového memoriálu Luboše Mužíka a Josefa Zelenky, který se nakonec stal kořistí týmu Lindava.

Přijďte si zaházet do terče, vítěz bere celé startovné

Mezihoří - Darts Club Mezihoří, řádný člen ČŠO, pořádá v sobotu 1. srpna turnaj v klasických šipkách XVI. MEZIHOŘÍ OPEN 2009 aneb Vítěz bere všechno!

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT