VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tak to vidí lídři volebních stran v Benešově - František Rousek

Benešov – Jste už rozhodnuti, koho zvolíte v pátek 10. a sobotu 11. října do čela města? Jestliže zní vaše odpověď záporně, pak vám možná pomůže malá sonda do názorů lídrů osmi volebních subjektů. Benešovský deník jim položil čtyři jednoduché otázky. Zatímco v tištěné podobě Benešovského deníku bylo nutné odpovědi vzhledem k omezenému prostoru stránky krátit, tady najdete odpovědi nekrácené.

5.10.2014
SDÍLEJ:

Městský úřad Benešov.Foto: Zdeněk Kellner

Otázky Deníku
1. Postavil byste novou mateřskou školu?
2. Prosazoval byste výstavbu městských nájemních bytů?
3. Napnul byste své síly pro urychlené řešení stavby obchvatu města?
4. Posílil byste počet strážníků?

František Rousek.

TOP 09 – František Rousek
1. V posledních letech byla poměrně výrazně navýšena kapacita předškolních zařízení v Benešově, výstavbou nové části MŠ Dukelská. Další posilování této kapacity je možné i jinými způsoby, které se dnes nabízejí, jako je např. podpora nových forem, které bude umožňovat legislativa – dětské skupiny apod.

2. V Benešově je v současné době dostatek nových nájemních bytům které postavili soukromí investoři a další se staví. Naší prioritou je dokončení privatizace stávajících městských bytů. Určitě by bylo třeba se věnovat problematice sociálních bytů, které by měly být ve vlastnictví města a řešit tuto problematiku.

3. Rychlé řešení stavby obchvatu města je velmi důležitá a zásadní věc. Dopravní přetížení silničního tahu na Vlašim, který vede téměř centrem města, hlavně Čechovou ulicí, je velmi velké a hodně zatěžuje tuto oblast a znepříjemňuje život občanů. Toto potvrdilo i nedávné měření průjezdnosti těchto komunikací a čísla jsou alarmující. Je třeba intenzivně jednat s příslušnými institucemi a obchvat města realizovat.

4. Počet strážníků Městské policie by bylo vhodné posílit, ale zároveň se také více zaměřit na prevenci.

Autor: Zdeněk Kellner

5.10.2014
SDÍLEJ:
Oskar Fotr.
14

Důležitější je pro mě výhra mužstva, říká Fotr

Pěstujeme olivy

KRÁTCE: Kvůli filmu se bude omezovat chod vozovky

Benešov - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

V Benešově má vzniknout první soukromá základní škola

Benešov /ANKETA/ – V podmínkách Benešova naprosto unikátní záležitost chystá na příští školní rok podnikatelka Helena Šešinová. V centru města chce otevřít první soukromou Základní školu Zvonková.

Za elektronickou hudbou míří do Benešova tisíce lidí

Benešov /FOTOGALERIE, INFOGRAFIKA/ - Zřejmě poslední festival, který bude uspořádán v areálu Táborských kasáren v Benešově, začne již v pátek od 18 hodin a potrvá až do neděle. Na třetí ročník Exploration festivalu přicestují za taneční elektronickou hudbou o víkendu davy lidí.

O hlasy středočeských voličů usiluje celkem 26 stran

Praha – Politických stran, hnutí a dalších subjektů, které se v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR budou ve středních Čechách ucházet o hlasy voličů, je celkem 26. Krajský úřad to mohl konstatovat po úterní 16. hodině, kde vypršela lhůta pro podávání kandidátních listin. „Celkem se ve Středočeském kraji na podaných kandidátních listinách strany a hnutí snaží do voleb zaregistrovat 753 kandidátů,“ konstatoval Pavel Lochař z krajského úřadu. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení