Peceradští hasiči zajistili svým návštěvníků i odvoz
Ples SDH Pecerady se konal v sále Společenského centra Týnec už pošestnácté. Autor: Martina Křečková
12.2.2012 13:55
Týnec nad Sázavou – Ples Sboru dobrovolných hasičů Pecerady, to je už na Týnecku tradice.
Podle slov Romana Hudrlíka, jeho velitele ho peceradští hasiči pořádají od samého založení sboru. A to už bude tento rok rovných devadesát let.
„Na samém začátku bývaly plesy v hospodě v Peceradech. Jednou byl i v kulturáku na Brodcích, ale teď, minimálně posledních šestnáct let ho pořádáme tady. Ve společenském centu Týnec,“ vysvětlil Hudrlík.
Členové sboru nemyslí jen na ty velké, ale i na prcky. Zatímco sobotní večer patřil dospělým, nedělní odpoledne bylo určeno dětem.
„Zítra, od dvou hodin odpoledne tady pořádáme maškarní ples pro děti,“ vysvětlil velitel peceradských hasičů s tím, že i jim bude k poslechu, a především tanci hrát hudební skupina Coda.
„Oni v ní hrají totiž dva naši členové sboru,“ poznamenal Hudrlík.
Na plese nechyběl ani doprovodný program. Na začátku večera se představili se svým tanečním vystoupením žáci ze staré Základní školy Týnec nad Sázavou. Další tři taneční vstupy v průběhu večera pak patřilyDANCE4U a YOUNGSTERS.
Aby si návštěvníci plesu mohli po vyčerpávajícím tanci dát sklenku vína nebo půllitr dobře oroseného piva, peceradští hasiči pro ně zařídili i dopravu.
„Na začátek svezl všechny zájemce autobus, který jel Bukovany, Pecerady a Zbořený Kostelec, a v půl třetí a poté ve čtyři, pojede opačným směrem,“ dodal na závěr Roman Hudrlík.
Autor: Martina Křečková
Pošlete odkaz přátelům
Diskuse
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY
CELEBRITY
David Rath
Sledujte kauzu Rath online na Blesk.cz. Více o zatčení Davida Ratha a aktuálních informací ohledně celé… celý článek ›
Třicítka Romů zaútočila v Jihlavě na dva policisty
Férovka po cikánsku – nikdo z jihlavských policistů nyní neřekne jinak incidentupolicejní hlídky s… celý článek ›
Kapitánův synek je jako táta: Hodnej kluk po mně, hlásil Plekanec
FOTO | VIDEO | Poslušně ležel na klíně maminky, táta na ně zamilovaně koukal. Když bylo třeba, kapitán… celý článek ›
Rodiče strčili syna do pračky a vyprali ho
Na co tyto rodiče mysleli, když svého syna strčili do pračky? Celé to měla být zřejmě velká legrace. V… celý článek ›




